Exploration Lite – Hayal Gücünüzü Geliştirebileceğiniz 3D Oyun

Minecraft benzeri Exploration Lite oyunu ile, kendi dünyanızı kendiniz inşa edin. Klasik Mojang oyunundaki her şeye sahip olan bu uygulamayla keşfetmek ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek çok eğlenceli. Sıradan görünen bir dünyayı kazarak, ağaçları keserek ve bloklar ekleyerek bambaşka bir hale getirerek, içinizdeki mimari ve inşaat hakkındaki yeteneklerinizi dışa vurma şansı yakalayın.

Özellikle akıllı cihazlar için mükemmel bir mobil oyun seçeneği olan Exploration Lite uygulaması, hem bellekte çok az yer kaplar hem de, sorunsuz çalışarak size yaşamayı hayal edeceğiniz bir dünyayı sanal da olsa inşa etme fırsatı sunmaktadır.

Yataktan el fenerine, kalelere kadar her yerde sizin emeğinizin olacağı, harika grafiklere sahip bir oyun. Mavi bir havuz, yeşil bir doğa, ağaçlar ve çiçekler arasında kendi alanınızı oluşturmanın keyfini çıkarın. 3D ortamda rektörlerle istediğiniz ne varsa bu uygulamayla kolayca oluşturabileceksiniz.

Andrzej Chomiak firması tarafından üretilen uygulamayla, küplerle hayallerinizi birleştirin.

Harika inşaat oyunu ile, kendi blok dünyanızı keşfetmenin ve eğlenmenin tadına varın. İnşaat demişken, inşaat işlerini seviyorsanız İnşaat Sim 2014 oyununu da indirebilirsiniz. Sitemizden bu devasa bir kum kutusunda geçen, yaratıcılığınızı ön plana çıkaran, basit elementlerden oluşan macera oyunları kategorisine dahil olan bu mükemmel uygulamayı kolayca indirip, eşya ve araçları kullanarak başladığınız yerden çok daha farklı bir ortam yaratın.

Haydi hayallerinizin peşinden değil, bir adım ötesinden gidin.

Benzer İçerikler

1 thought on “Exploration Lite – Hayal Gücünüzü Geliştirebileceğiniz 3D Oyun”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.