Extreme Car Driving Simulator – Popüler Araba Yarışı Oyunu

Araba sürüş simülatörü kategorisinde 2014 yılında en iyi seçilen Extreme Car Driving Simulator oyunu şimdi, sitemizde kullanıcıların kolaylıkla indirebileceği bir şekilde araba kullanmayı seven tutkunlarını bekliyor. Araca yön veren ve geri ya da ileri gitmesini sağlayan pedallarla sanki aracın içindeymiş gibi bir ortam yaratan bu uygulamayla, şehirde bir tur atmaya ne dersiniz?

Extreme Car Driving Simulatorde yoğun bir trafik akışında gitmeniz gereken yere, aracı en iyi şekilde kontrol ederek, çarpmadan, kazaya karışmadan varmanız gereken bir düzenin olduğu bu uygulamada, otomobil sürüş keyfini en sanalından yaşama fırsatını iyi değerlendiren kazanıyor. Gerçekçi fizik motoru, çeşitli araç fonksiyonları ve 3D grafikleriyle kullanıcılara kaliteyi sunan bir uygulama. Extreme Car Driving Simulator severlerin favorisi olmaya hazır. Extreme Car Driving Simulator oyunu, denemeye başlar ve bağımlılıkla bitecek tasarıma sahiptir. Mobil platformun sunduğu en iyi simülatör uygulamayla araç kilitlerini açmak için, kontrolü hiç elinizden bırakmamanız gerek.

Birbirinden güzel araçlarla yollara düşmek ve sürüş keyfini yaşarken, direksiyondaki yeteneklerinizi gösterme şansı sunan bu uygulamayla zamanınız nasıl geçti? Hiç anlamayacaksınız. Kırmızı veya mavi hangisi sizin renginiz ise, onu seçin ve yollardaki engellere takılmadan hedeflenen yere ulaşın. Joystick ya da sensör mantığıyla tasarlanmış kontrol sistemiyle, yola çıkmanın keyfini çıkarın. Sitemizden bu harika uygulamayı indirin ve basın gaza.

Extreme Car Driving Simulator Yenilikler

  • Gece gündüz modu
  • Yeni dinamik ışık sistemi
  • Geliştirilmiş hız sistemi
  • Kazalarda özel efektler ve gelişmiş hasar sistemi
  • Yeni geliştirilmiş offroad ortamı
  • Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri
  • Yeni araba paketleri
  • Hız kameraları

Benzer İçerikler

1 thought on “Extreme Car Driving Simulator – Popüler Araba Yarışı Oyunu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.