F8

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 18

Facebook'un iş dünyası için hazırladığı messenger uygulaması android versiyonu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Facebook F8 indir geliştiricilerinin alışılmışın dışında ya da faydalı olacağını düşündükleri bilgi ve projelerini paylaştıkları 2016 resmi uygulaması ile, iş yaşantınızda ufak bir mola için, sebep oluşturabileceğiniz bir yardım alın. Facebook’un geliştirici konferansı F8 etkinliklerinden yararlanmak için, ideal bir seçenek olan bu uygulamayla, bütün yenilikleri takip edebilirsiniz.

12 ve 13 Nisan tarihinde ‘dan Francisco San Mason Center adresinde, düzenlenen Facebook F8 indir geliştirici konferansı ile, hiç bir fırsatı kaçırmadan haberdar olun. Gündelik yaşamımız içerisinden aktif kullanıcı sayısı bakımından oldukça zengin olan sosyal paylaşım sitesi Facebook, bu konferanstan büyük beklentiler içerisindeydi.

Yapay zeka formlarının yaşama dahil olması metodu Chatbot’lar Messenger uygulaması için, oldukça önemli bir yere sahip. Facebook’un Messenger aracılığı ile gelir yaratabilmek için geliştirdiği en iyi yöntemler arasında yer alan Chatbot’lar, Facebook F8 indir ile konferansı ile kullanıcılarla buluştu. Facebook uygulamasının sanal ortamda yarattığı gelir elde etme yöntemini adeta sınayan bu platform, Messenger için ideal bir seçenek.

android için f8 indir

Android için Facebook F8 Uygulaması

Yenilikleri tanıtmak amacı ile kullanılan platform ile, Sosyal Paylaşım Ağı liderlerinden Facebook’un tasarılarını aktarmak için kullandığı bu tanıtım formülü, konferanslar oldukça rağbet görmektedir. Facebook uygulamasının tasarıları hakkında fikir sahibi olabilecek için, iyi bir adres olan F8 ile, gündemi hep takip edin ve yeniliklerle tanışmak için geç kalmayın. Beklentileri karşılamak için ideal bir seçenek olan uygulamayla, tanışmak ve avantajlarından yararlanmak için sitemizden hemen uygulamayı cihazına indirin. Başarmak için yeniliklerden asla vazgeçmeyen.

F8” İçin 3 Cevap

F8 İçin Yorum Yap