Facebook Groups

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 51 M
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 57

Facebook Gruplarınızı yönetmenize olanak sağlayan Android uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Tarihi 2004 yılına dayanan sosyal medya ağı devleri arasında yer alan Facebook uygulaması ile, elde ettiğiniz avantajların içindeki grup sohbetleri, aynı amaç ya da hedef için bir arada bulunan kullanıcıların aynı hesap üzerinden yazıştıkları, iletişim kurup zamanı daha ekonomik kullanarak, bilgi paylaştıkları veya olan yaptıkları bir platformdur.

Facebook sayfanız üzerinden üye olduğunuz ya da kurucusu olduğunuz hesapları tek bir adreste takip etmek, kullanıcılar açısından oldukça cazip bir durumdur. Gruplarınıza özel bir alan sağlayan Facebook Groups uygulaması ile, gruplarınızı ayrı ayrı takip etme dönemi son buluyor.

Bütün gruplarınızı aynı yerde dikkatiniz dağılmadan kontrol edebilmek gerçekten de grup sohbeti seven kullanıcılar için oldukça yararlı bir yöntem. Facebook Groups’un sayesinde ilgi duyduğunuz alanlarla alakalı yeni gruplar keşfedip, katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Gruplar üzerinden fotoğraf paylaşın, işbirliği yapın, değerlendirmeler ile, izleyeceğiniz yol haritası hakkında planlamayı yapıp, ortak kararlar alın. Özel yaşamınızdan iş hayatınıza, akraba ilişkilerinden arkadaş gruplarınıza kadar size avantaj sağlayan Facebook Groups uygulaması, zamanın size kalmasını garantiliyor.

İster bu uygulama üzerinden isterseniz de, Facebook hesabından takip edebileceğiniz gruplarınızla doğru kararları hızlı alabilmenin konforunu yaşayın. Organize olmanıza ve ekip çalışma ruhuna doğrudan artı puan kazandıran Facebook tarafından sunulan iletişim uygulaması ile, yapacağınız etkinlikler için günlerce olan proje çalışması yapmanıza gerek kalmayacak.

Facebook Groups Android uygulaması ile Facebook hesabınızdaki tüm gruplarınızı tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Uzun süren görüşmelere ve tartışmalara veda etmek için, zaman kaybetmeden sitemizden Groups uygulamasını indirin ve Facebook hizmetlerinden yararlanıp, zamanı ekonomik kullanmanın keyfini sürün.

Facebook Groups” İçin 4 Cevap

Facebook Groups İçin Yorum Yap