Facebook Lite – Android İçin Hafifletilmiş Facebook Uygulaması

olacaktır. Facebook kullanıp diğer uygulamalardan vazgeçmek, biraz can sıkıcı bir durum eski sürüm cep telefonu kullanıcıları için. Cihazın kullanım alanı yetersiz kaldığında kasar, yavaşlaruygulamaları indirmez ya da açmaz. Facebook severlerin seçim yapmasını gerektiren bu duruma Facebook Lite uygulaması ilaç gibi geldi .

Diğer uygulamaya oranla çok daha az veri kullanan ve çok daha çabuk yüklenen uygulama, Facebook Lite kullanıcıları için ekonomik yer kaplamasıyla ideal bir platformdur.

Facebook Lite Özellikleri

 • 1 MB’den daha küçük boyut
 • Yavaş bağlantılar için tasarlanmış
 • Mesaj gönderme
 • Yorum ve beğeni
 • Fotoğraf paylaşımı
 • Güncellemeler
 • Az veri kullanımı
 • Güvenilir ve hızlı
 • Tüm ağlara uygun
 • Arkadaş sayfasını takip etme

Sosyalleşme ve teknoloji ikilisinin mükemmel bir uyumu olan, iletişim için amaçlı bir altyapıya ve tasarıma sahip sosyal paylaşım sitelerinde, zamanın büyük bir bölümünü uyumlu bir şekilde pay edebilirsiniz. Günlük koşuşturmanın içerisinde, maddi sıkıntılar ve ekonomik durumlardan dolayı sevdiklerinize vakit ayırmakta zaman zaman zorlanabilirsiniz.

Özellikle de metropol kentlerde yaşayanların iş, trafik ve ev üçgeninden oluşan günlük tempolarından arta kalan 1 günlük dinlenme günü, Facebook Lite kullanıcılarına göre biçilmiş bir kaftan adeta. Yoğun temponun ilk dakikalarından, günü sonlandırma anına kadar, sevdiklerinizle oturduğunuz yerden iletişim kurun, plan yapın ce gerçekleştirin. Daha kısıtlı özelliklere sahip, eski sürümler için çok kullanışlı olan ve cep telefonlarını yavaşlatmayan, ekonomik biçimde yer işgali yapan Facebook Lite uygulamayı,

Sitemizden indirin ve uygulamayı hemen açın, giriş ekranına e-posta ve şifre yazan yerlere Facebook bilgilerinizi yazın. Cep telefonunuza gelen mesajdaki şifreyi, uygulama içerisindeki şifre yazan bölüme yazıp, Facebook Lite uygulamasını başarıyla kurup, kullanıma başlayın. Arkadaşlarınızla yazın, paylaşın ya da yorum yapın Facebook Lite ile, tüm bunları az veriyle çok daha eğlenceli hale getirin.

Benzer İçerikler

5 thoughts on “Facebook Lite – Android İçin Hafifletilmiş Facebook Uygulaması”

 1. Facebook olmazlarimin en basinda geliyor telefonumun belleğinden dolayı yasadigim sıkıntıya facebook lite uygulamasini indirdim ve hem bellek sorunumu cozdum hem de facebooktan vazgecmedim ;)))))

 2. Facebook lite gerçekten çok az veri kullanıyor. Kotalı interntim hemen bitiyodu şimdi 1gb 1 ay yetiyor

 3. lite versiyon tasarım olarak çok hoşuma gitmedi ama internet kotam azaldığında hemen buna geçerek daha az veri harvıyorum

 4. bazı videoları açmıyor sorun yaşıyorum o nedenle facebook mobil ve lite ikisinide bulundurmanızı tavsiye ederim

 5. bn her zaman lite uygulamasını tercih ediyorum. çnkü internetim kotalı diğer uygulaması sömütüyor resmen bununla çok daha az kb kullnıyor. Sizde benim gibi öğrenciyseniz yada fakirseniz bunu kullanın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.