Facebook Messenger

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 712

Facebook uygulaması ile tümleşik olarak çalışan ultra mesajlaşma uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...
  • Ücretsiz kullanım
  • Çok iyi ses ve görüntü kalitesi

The Facebook adıyla hayatımıza giren, dünyanın birçok ülkesinde en çok indirilen uygulama olma özelliğine sahip, sosyal paylaşım ağı lideri Facebook programının ayrılmaz bir parçası olan Facebook Messenger ile, kilometrelere meydan okuyun!

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun, Facebook Messenger ile artık sevdiklerinizle iletişime geçmek çok kolay. Facebook arkadaş listesindeki herkesle, ister mesajlaşın isterseniz de görüntülü görüşün. Dilerseniz de, Facebook listesinde kayıtlı olmayan telefon rehberiniz de kayıtlı arkadaşınıza mesaj gönderip, telefon numarasını girerek, Facebook Messenger listesine yeni bir üye ekleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla özel olarak mesajlaşmak, video ve resimler paylaşmak, ücretsiz olarak arama yapmak ve en güzel yanlarından biri olan görüntülü arama ile, aradaki bütün engelleri aşıp, görerek sohbet etmenin tadına varın! Aklınız sevdiklerinizde kalmasın diye her geçen gün özelliklerini geliştirip, yenilik arayışı içinde olan harika bir uygulama. Mesaj veya görüntü iletmek istediğiniz arkadaşınız, o an konuşmada olmasa bile iletinizi gönderebilirsiniz. Üstelik bu mesajı ne zaman gördüğünü de bilmeniz mümkün.

Oturumunuz açık olduğu müddetçe hiçbir mesajı kaçırmazsınız

Yolladığınız mesajları sadece tek bir arkadaşınız ile değil, grup kurarak aynı anda birden fazla arkadaşınızla mesajlaşabilirsiniz. Sesli mesajda gönderebileceğiniz yeni iletişim adresinizle tanışmak için, hiç vakit kaybetmeden ücretsiz olarak Facebook Messenger’ı indirebilirsiniz.

Renkli çıkartmalarla mesajlarınızı süsleyebilir ve çok daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle paylaşım yapmanın en hızlı yolu Facebook Messenger ile, Acaba iyimi? İyileştimi? Yeni saçı yakıştı mı? Bebek büyüdü mü? Gibi sorularla beyninizi meşgul edip, cevaplarını resim ile gidermeye son!

Hemen görüntülü arama yaparak, canlı görüşün ve özlemek yerine sanki yanınızdaymış gibi yaşadığınız anı paylaşın. Mesafeleri aşmanın, samimiyeti garanti alıp ömür boyu sürecek dostlukların önünde engel teşkil eden görüşememeleri yok eden, Facebook Messenger ile sizde hemen tanışın ve iletişimi asla koparmayın!

İletişim insanoğlunun kendini ifade etmek için başvurduğu, insanlar arasındaki duygu ve fikir alışverişi şeklidir

Yazılı ya da sözlü olarak karakterine en uygun olan duygu ifadesini aktarma yolunu seçip, bazen sevgisini ve mutluluğunu bazen de öfkesini ve umutsuzluğunu aktarır karşı tarafa… Bilinmek ve anlaşılmak ister, bunun için yöntemler geliştirir. Her geçen gün gelişen teknoloji de bunu baz alarak yepyeni uygulamalar geliştirir.

Facebook Messenger’da bu yenilik arayışının en güzel buluşlarından biridir. Facebook hesabı olan herkesin güvenle kullandığı harika bir iletişim uygulamasıdır. Sizde Messenger uygulamasını kullanarak sevdiklerinizle sadece internet bağlantısı kullanarak hiçbir ekstra ücret edemeden saatlerce sesli ve görüntülü konuşmanın keyfine varın.

Facebook Messenger Hakkında Yazılar

Facebook Messenger” İçin 3 Cevap

Facebook Messenger İçin Yorum Yap