Facebook Reklam Yöneticisi Android Uygulaması

Nerede olursanız olun internet bağlantısı, akıllı cep telefonu ve Facebook Reklam Yöneticisi uygulaması ile Facebook reklamlarınızı kolaylıkla yönetebilirsiniz. Etkin ve güçlü araçlar aracılığı ile oluşturduğunuz reklamlarınızı, Android cihazlarınızda hızlıca oluşturup takip etme fırsatını kaçırmayın.

Hedef kitleye ulaşmak için cihazınızdaki fotoğraf ve videoları kullanarak, sosyal medya hesaplarınızda reklam oluşturun. Oluşturduğunuz bu reklam performansıyla ilgili bildirimleri ve geliştirilmesi için gerekenleri güncel bilgiler yardımıyla, anında öğrenin. Reklamlarınıza ait başarıyı dilediğiniz yerde ve zamanda öğrenmek ayrıcalıktır.

Facebook Reklam Yöneticisi uygulamasını kullanarak kontrolü hep elinizde tutun. Reklam düzenini oluşturup yayınlamak için tasarlanmış bu platformda, bütçenizi belirleyin fatura özetiniz ve ödeme geçmişinizi gözden kaçırma riskini ortadan kaldırma garantisini elde edin.

Facebook reklam yöneticisi ekran görüntüsü

Sosyal medya ağları arasında en çok tercih edilen ve iletişim olanakları sayesinde yayınlandığı tarihten bugüne, artan kullanıcı sayısı ile her zaman zirvedeki isim olan Facebook ile, şimdi reklamlarınızı yayınlayıp, ulaşmak istediğiniz kesime en kolay ve en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Yolda, evde, otobüste, tatilde veya iş yerinizde mekan kısıtlaması olmadan, reklam bilgilerinize ulaşmak istediğiniz her an size bu olanağı sunan, reklam yönetici uygulamasıyla kontrol 7 gün 24 saat sizin emrinizde.

Facebook aracılığı ile sunulan bu imkandan yararlanmak için, sitemizden bu şahane uygulamayı Android işletim sistemli akıllı cihazınıza yükleyin ve reklamlarınızı düzenleyerek paylaşabilmenin keyfini sürün.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.