Facebook’un Yeni Hava Durumu Uygulaması

Facebook son zamanlarda uygulama içine entegre olan ve son derece doğru sonuçlar veren hava durumu uygulamasını ekledi. İnanların hava durumunu oldukça merak etmesi ve sürekli kontrol edilmesi hava durumu entegresini hızlandırmış olmalı.

Ayrıca gün içinde hava durumuna bağlı olarak sayfa başında uyarı mesajları da geçiyor. Bu uyarı mesajları yağmur yağabilir dikkat et, ıslanmamaya çalış ya da bulutlar dağılıyor güneşin tadını çıkar gibi eğlenceli ve güzel mesajlar.

Hava durumunun nerede olduğunu hiç fark etmediyseniz aşağıdaki resimde de göreceğiniz gibi Facebook uygulamasının alt sağ köşesinde bulunan üç çizgili simgeye tıklayın ve ardından “Hava Durumu” seçeneğini bulun. Hava durumu seçeneği bazı cihazlarda “Daha Fazla” butonunun altında olabiliyor.

facebook hava durumu

Canli Hava Durumu Ücretsi̇z Android Uygulaması
Canlı hava durumu android uygulaması ile günü değerlendirmek ve plan yapmak için en başta bakılması gereken en önemli durum, havanın nasıl olacağıdır.
Hava Durumu - Weather Android Uygulaması
Akıllı cihazların durum çubuğunda görünen, havalı bir Hava Durumu uygulaması ile, havayı takip edin ve kötü sürprizlerle ansızın karşılaşıp, planınızı iptal etmek zorunda kalmayın

Facebook’un Yeni Hava Durumu Uygulaması İçin Yorum Yap