Farm Heroes Super Saga

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 64 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 205
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Farm Heroes Super Saga ile tarım Fuarında kendi ürününüzü en iyi olarak taçlandırmak için en çok ürünü toplayan siz olun, en yüksek puanı kazanmak için yapmanız gereken, Farm Heroes Super Saga uygulaması indirip,eğlencesine dahil olmaktır.

Süper ürün oluşturmak için 4’lü ürün eşleştirmesi yapıp, Rancid’i yenmeniz gerek. Fidget fındıklarını toplamak istiyor, sizde bu konuda ona yardımcı olarak bu keyifli platforma yakışan davranışı sergileyebilirsiniz. Ekin, sulayın, bakımını yapıp, toplayın ve rengarenk bu bahçedeki ürünlerle ekranı eğlendirin.

Çiftlik kahramanları düzenlerini bozan bazı şeylerden şikayetçi ve bu konuda sizden yardım bekliyor. En büyük ürünü yetiştirip Tarım Fuarındaki en popüler ürün olmasındaki hedefe yaklaşmanın anahtarı, sizin elinizde, en çok ürünü toplayıp yola devam ederek, bu farklı Saga oyununa katılıp, meydanı boş bırakmayın.

100’den fazla seviye ile her adımda daha da keyiflenmenin heyecanı bir başka. Battal boy ürünlerle tarla hiç bu kadar bereketli görünmemiştir. Farm Heroes Super Saga uygulamasıyla, yaramaz Rakun her an her yerden karşınıza çıkabilir.

Dikkatli olun ve bu yaramaza fırsat vermeyin. Facebook üzerinden de oynanabilen, bu eğlence diğer mobil oyunlarına göre çok da kolay ve eğlenceli. Her atacağınız adım bir sonraki adımın öncüsü olduğunu unutmadan ilerleyin ve en büyüğünü siz yapın, ürün nasıl yetiştirilir gösterin. Bakım ve toplaması tamamen sizin dikkatinize ve stratejinize kalmış, rengarenk keyif veren bir uygulamayla hemen tanışıp, köy hayatını sanalda olsa anımsama fırsatını kaçırmayın.

Farm Heroes Super Saga Tanıtım Videosu

 

Farm Heroes Super Saga İçin Yorum Yap