Farming Simulator 14

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Andorid
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Değişken
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 132

Android için çiftçilik oyunu simülatörü

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...
Farming Simulator 14 Simülatör kategorisinde Google Play Store içerisinde en iyi oyun şüphesiz Farming Simulator 2014’tür. Bu oyun Giants Software tarafından tarım ve hayvan simülatörü olarak mobil cihazlar için sunulmuştur.

Oyun içerisinde başlangıç olarak size biraz araç ve bir arazi veriliyor. Bu araziyi en iyi şekilde değerlendirerek ürünlerinizi geliştirebilmektesiniz. İnek besleyebilir, tavuk çiftliği yapabilir ve bin bir çeşit mahsul üretebilirsiniz. Elinizde bulunan ürünleri satarak çiftliğinizi geliştirebilme imkanı da sunmaktadır. Tam anlamıyla çiftçilik konusunda gerçek hayatta ki detayları birebir aktaran Farming Simulator 2014 şuanda Google Play üzerinde aktif olarak 57.377 indirilme oranına sahiptir.

Yeni güncellemeyle birlikte daha gerçekçi grafiklere sahip olan Farming Simulator 14, bu güncellemeyle beraberinde oyuncularına yeni bir simülasyon deneyimi yaşatmayı hedeflediklerini belirtti.

Artık tek başınıza tarım yapmaya son! Arkadaşlarınızla birlikte Wi-Fi ve Bluetooth üzerinden açık dünya üzerinde beraber çiftçilik yapabilir, onlarla iletişime geçebilir ve beraber tarım yapabilirsiniz. Şu anda bu özellik BETA aşamasındadır. Bu yüzden oyun içerisinde farklı hatalarla karşılaşabilirsiniz. Ancak devir mobil oyunlarda multiplayer özelliği olan oyunların devri. Bu yüzden multiplayer özelliği olan oyunlar, kategorisi olmayan oyunlara dahi kafa tutabiliyor.

Farming Simulator içerisinde günümüz teknolojisi de tarım teknolojisine oldukça entegre edilmiş durumda. Güncellemeyle beraber, kendinize bilgisayar asistanı kiralayabilir ve bu asistanını tarım ila hayvancılık işlerinizde yardımcı olması açısından kullanabilirsiniz.

Farming Simulator 14 Tanıtım Videosu

 

Farming Simulator 14 İçin Yorum Yap