FIFA Mobile Futbol Android Futbol Oyunu

Türkiye genelinde spor denilince akla ilk gelen hiç kuşkusuz ki futboldur. Futbol seven ve bu heyecanı daha farklı bir boyuta taşımak isteyen, futbol tutkunu online kullanıcıları ve mobil oyun severlerin bağımlısı olacakları yepyeni uygulama FİFA Mobile Futbol ile, takımınızı kurup canlı etkinliklerle bu heyecana ortak olun.Gerçek oyuncularla yönetim, takip ettiğiniz takımınızla  rakiplerinize gözdağı verip, ligi birincilikle bitirmek için, tüm futbol yeteneklerinizi sergileyin. 100MB’ın altında olan indirme boyutu ile tüm cihazlara avantaj sağlayan uygulamayla, sizin için uygun olan zamanlarda oyun oynama şansına sahipsiniz.

Karşılıklı oyun oynama özelliği ile, heyecan dolu dakikalar geçirip, futbol ruhunuzu hep canlı tutabilirsiniz.

  • 17 bin futbolcu
  • 30’un üzerinde lig
  • 650 futbol takımı

Bu özelliklere sahip FİFA Mobile Futbol ile, gerçeğe uygun bir futbol denetimi yaşamaya ne dersiniz?En beğendiğiniz hatta hayranı olduğunuz futbol yıldızları ile, bol gollü maçlarla galibiyet hep sizin olsun.En popüler spor dalı olan futbolu yaptığınız şık hareketler, şutlar ve bitirici vuruşlarla süsleyip, ligde fırtına gibi esen bir takımla rakiplerinize hiç tanımadan, galibiyet serisine başlayın.

  • Seçin
  • Transfer yapın
  • Düzenleyin
  • Taktik verin
  • Yönetin
FIFA Mobile Futbol android telefonlarınızda fifanın hey canına varın .
FIFA Mobile Futbol android telefonlarınızda fifanın hey canına varın .

En iyi ilk 11’i kurup, kadronuzu mükemmel seviyeye getirip, kulübünüzü en üst sıralara taşıyın.Atak Modu ile heyecanlı maçlara katılıp, kusursuz stratejiyi belirleyip kontrolü elinizden hiç bırakmayın.Liglere katılıp düellolarda tüm becerilerinizi sergileyip, liderlik tablosunda zirveyi hep zorlayın.Bu arada diğer oyuncularla sohbet imkanı bulup, global futbol topluluğunda kendinize yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Online oynanan FİFA Mobile ile, şampiyonluk için hep sahaya.

Benzer İçerikler

1 thought on “FIFA Mobile Futbol Android Futbol Oyunu”

  1. Bu oyun gerçekten harika bagimlisi oldum ve oynamadan duramiyorum kendine güvenen tüm futbol sever arkadaşları bu alana cagiriyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.