FIFA 15 Ultimate Team (Android) Futbol Oyunu

Gerçeğe en yakın futbol oyunu olan FIFA 15 Ultimate Team ile en güçlü takımı kur ve Liglerde fırtına gibi es! 100 bini aşmış oyuncusu, 500’ü geçkin lisanslı kulübe sahip, inanılmaz bir futbol müsabakası yaşamak, transfer fırsatlarını iyi değerlendir, en iyi takası yap, formana ve kadrona yakışır bir futbol oyunu sergile.

Oyun tamamen senin elinde, karşındaki rakiplerine göre en iyi taktiği geliştir, kadronu oluştur ve maç sırasında yapacağın oyuncu değişikliği hakkını, en doğru şekilde değerlendir ve at gollerini!

FIFA 15 Ultimate Team de ister rahat ister klasik kontroller, hangisi sana uyarsa, henüz çok yeniyim, paslarım ve şutlarım hedefi bulsun diyorsan rahat kontrolleri, yok ben bu oyunda çok yol aldım artık, artistlik hareketlerle oyunu daha da hareketli hale getirmek istiyorum diyorsan da klasik kontrolleri uygulayabilirsin.

Bunlar çok klişe, ben daha farklı oynamak istiyorum diyorsan da ekrana dokunarak oyuncuları ve oyunu kontrol edip, müdahele edebilirsin.

Seçim tamamen senin futbol oyun anlayışına ve taktiksel becerine kalmış durumda!

2015-2016 online futbol sezonuna ait tüm kategorilerin, futbolcusundan liglere varana kadar, her ayrıntısı mevcut olan, ELECTRONİC ARTS tarafından satın alınan, EA SPORTS FIFA 15 Ultimate Team, ücretsiz olarak, en iyi benim diyen, dünyaca ünlü mevkilerinde uzman olan futbolcu kadrosundan oluşan bir futbol takımı, zorlu ligler karşısında asla pes etmeyen, havlu atmayan inanç topluluğuna sahip bir takımı ve bunu kanıtlayan kullanıcılarını sabırsızlıkla bekliyor.

Resimlerde de gördüğünüz gibi oyunun grafikleri ve oyananbilirliği çok iyi derecede. Bu nedenle 1,43gb boyutlarında büyük bir oyun olan Fifa 15 Ultimate Team android oyunu bir kere yüklendikten sonra silinmeyecek, sürekli oynanacak oyunlardan.

Etiketler

Benzer İçerikler

2 thoughts on “FIFA 15 Ultimate Team (Android) Futbol Oyunu”

    1. Futbol oyunlarından genellikle hoşlanmam fakat bu oyun farklı adının bile fifa olmasıu yetiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.