Flying Fire Drake Simulator 3D Android Oyun İndir

Uçan ejderha oyunları Flying Fire Drake Simulator 3D ile, sürme becerinizi test edin. Uçan kırmızı renkli Jurassic çağından kalma ejderha ile, yeni adaları keşfedip gökyüzünün keyfini çıkarın. Simülasyon oyun kategorisinin en beğenilenlerinden biri olan Flying Fire Drake Simulator 3D uygulaması, kullanım konusunda oldukça kolay bir tasarıma sahiptir. Çevrimdışı oynamaya müsait olan, muhteşem HD özellikleri taşıyan, gerçeğine birebir benzeyen animasyonlarıyla, size eğlenceli vakit geçirme şansı sunuyor.

Sıradışı drake modeli, gerçekçi adalar ve dağlarıyla bu uygulamadan vazgeçmeniz neredeyse imkansız olacak. Bu sebepten oyuna başlamadan önce iyice düşünün. GT Race Games firması tarafından 15 Nisan 2016 yılında yayınlanan uygulamada, kanatlarını çırparak uçmaya çalışan ejderhanın macerasına ortak olun.

Yuvasından aşağı süzülen ejderhanın gittiği yönü, ekranın sol alt köşesinde görebilirsiniz. Sağ taraftaki tuşlarla ejderhaya yön verip, kontrol edebilirsiniz. Ateş püskürtün, kanat çırpın, süzülün ve aşağıya inip ilerleyin, tüm bunları yaparken arkanızdan ansızın gelen dinozor sizi yakalamasın diye çok dikkat edin ve ateşinizle ondan kurtulun. İnerken hızınızı ayarlamazsanız yere çakılabilirsiniz. Suda boğulabilir ve oyuna devam etme olanağını kaybedebilirsiniz.

Köy evlerini yakıp yıkan kırmızı ejderha gökyüzünde süzülürken, en ufak bir dikkatsizlik düşmesine neden olabilir. Adeta bir masalı andıran görüntüye sahip Flying Fire Drake Simulator 3D ile, farklı bir macera için sitemizi ziyaret edin. Uçan bir ejderhanın tüm kontrolleri sizin elinizde olsun, uçmanın, savaşıp, kazanmanın bir arada bulunduğu bu şahane uygulamayla, zamanın sizi sıkmasına asla müsade etmeyin.

Flying Fire Drake Simulator 3D Özellikleri

  • Gerçekçi Animasyonlar
  • Harika Grafikler
  • Çevrimdışı Bağlanma Şansı
  • Kolay Kullanım
  • HD Graphics
  • Farklı Drake Modeli
  • Simülasyon
  • Deniz ve Dağların Muhteşem Uyumu

Ejderha ve dinozorların büyülü dünyasında bir eğlenceye davetlisiniz.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.