Fotoğraf ve Kolaj Editörü – Fotoğraflara Sticker Ekleme Filtreleme Uygulaması

Kamera düzenleme uygulaması Fotoğraf ve Kolaj Editörü ile, en uygun efekt ve filtrelemeyi kullanın ve mükemmel görüntüye ulaşın. Çektiğiniz bir fotoğrafa çerçeve ya da komik sticker (etiket) ekleyip, sıradan olan bir görüntüyü bambaşka bir hale dönüştürüp, sizi rahatsız eden yerlere adeta sihirli dokunuşlar yaparak, tüm kusurları yok edebilirsiniz. Renk tonlarının fotoğraftaki görüntüyü ne kadar değiştirdiğine inanmakta zorluk çekebilirsiniz.

İster eski çektiğiniz fotoğraflarınıza isterseniz de yeni çektiklerinize dilediğiniz dokunuşu yapma şansı sunan uygulamayla, her şey çok daha keyifli olacak. Ön ve arka kamera kullanımına uygun olan uygulamayla 12 adet efekt uygulamalarından, en beğendiğinizi seçerek görüntüyü değiştirmenin avantajını yaşayın. Kes, odakla, döndür veya ışık ayarları ile çektiğiniz fotoğraflara bu şahane uygulama ile, ayrı bir tarz katın. Fotoğraflara uygulayacağınız bir kravat ya da bir gözlük kişinin yansıttığı karakterin bile duruşunu anında değiştirir.

Sıradan Fotoğrafları Unutun

Konuşma balonu içerisine yazdıklarınızla fotoğrafa mizahi bir boyut katıp, adeta bir karikatür dergisinden alıntı yapılmış hissi oluşturabilirsiniz. Fotoğraf ve Kolaj Editörü uygulamasıyla alışılmış fotoğrafların dışına çıkıp, çok daha romantik veya çok daha komik yahut tarzının çok dışında görüntüler elde edip, sıradanlıktan uzaklaşabilirsiniz. Yeni neslin severek kullanacağı bu şahane uygulamayla, eğlenceli fotoğraflar arasından en beğendiklerinizi dostlarınızla paylaşın. Sitemizden uygulamayı indirin ve keyifli dakikalar geçirin.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.