Fotoğraf ve Kolaj Editörü

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 24,92
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 155

Fotoğrafları Filtreleme ve Stickerler Ekleme Android Uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Kamera düzenleme uygulaması Fotoğraf ve Kolaj Editörü ile, en uygun efekt ve filtrelemeyi kullanın ve mükemmel görüntüye ulaşın. Çektiğiniz bir fotoğrafa çerçeve ya da komik sticker (etiket) ekleyip, sıradan olan bir görüntüyü bambaşka bir hale dönüştürüp, sizi rahatsız eden yerlere adeta sihirli dokunuşlar yaparak, tüm kusurları yok edebilirsiniz. Renk tonlarının fotoğraftaki görüntüyü ne kadar değiştirdiğine inanmakta zorluk çekebilirsiniz.

İster eski çektiğiniz fotoğraflarınıza isterseniz de yeni çektiklerinize dilediğiniz dokunuşu yapma şansı sunan uygulamayla, her şey çok daha keyifli olacak. Ön ve arka kamera kullanımına uygun olan uygulamayla 12 adet efekt uygulamalarından, en beğendiğinizi seçerek görüntüyü değiştirmenin avantajını yaşayın. Kes, odakla, döndür veya ışık ayarları ile çektiğiniz fotoğraflara bu şahane uygulama ile, ayrı bir tarz katın. Fotoğraflara uygulayacağınız bir kravat ya da bir gözlük kişinin yansıttığı karakterin bile duruşunu anında değiştirir.

Sıradan Fotoğrafları Unutun

Konuşma balonu içerisine yazdıklarınızla fotoğrafa mizahi bir boyut katıp, adeta bir karikatür dergisinden alıntı yapılmış hissi oluşturabilirsiniz. Fotoğraf ve Kolaj Editörü uygulamasıyla alışılmış fotoğrafların dışına çıkıp, çok daha romantik veya çok daha komik yahut tarzının çok dışında görüntüler elde edip, sıradanlıktan uzaklaşabilirsiniz. Yeni neslin severek kullanacağı bu şahane uygulamayla, eğlenceli fotoğraflar arasından en beğendiklerinizi dostlarınızla paylaşın. Sitemizden uygulamayı indirin ve keyifli dakikalar geçirin.

Fotoğraf ve Kolaj Editörü İçin Yorum Yap