Frozen Frenzy Mania – Match 3 – Android Balon Patlatma Oyunu

Renkli şekerlemeler ve sevimli canlılarla dolu rengarenk bir dünyanın içinde Frozen Frenzy Mania ile eğlencenin tadını çıkarın. Uygulamayı indirdikten sonra size yol gösteren minik eldivenli bir el olacak, en az 3 adet aynı şeklin yan yana veya üst üste gelmesi gerekiyor.

Bunu yaparken de diğer hamleyi planlayarak hareket ederseniz bir sonraki aşamaya çok daha kısa sürede geçeceğiniz kolay ve keyif veren bir oyun ile vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Candy Crush Saga oyununa benzer Storm8 Studios tarafından sunulan bir bulmaca tarzındaki Frozen Frenzy Mania oyunu ile kırmızı, mavi, sarı, mor veya yeşil renklerdeki yıldız, üçgen ya da daire gibi şekilleri üçlü ve daha fazla eşleştirin, şekiller yok olunca bir üstteki ve bir alttaki şekil birbirleriyle aynı ise bir sonraki hamlede bu size daha büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Renkli dondurmanın yerine bir eşleşme yaptığınızda rengarenk şekillerin bir anda yok olduğunu ve bir anda puanınızın yükseldiği bu eğlenceli oyuna, Facebook hesabınızla da giriş yapabilirsiniz. Şekilleri görmekte zorlanırsanız oyun size tüyo veriyor. Şekillerin büyüyüp küçüldüğünü görerek parmağınızla hareket ettirmeyi düşündüğünüz şekle dokunup ileri, geri, sağa veya sola ettirerek eşleştirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Her level atladığınızda oyunun şeması değişmektedir. Size verilen hamle sayısını en doğru şekilde kullanıp yok etmeniz gereken kurabiyeler ortadan kaldırmanız gerekiyor. Bunu hesap ederek hamle yapın ve level atlayıp, bir sonraki aşamaya en yüksek puanla başlayın. 1 Milyon kişi tarafından indirilen bu eğlenceli oyunu indirin ve bağımlılık yapacak yeni oyununuzla tanışın.

Frozen Frenzy Mania – Match 3 Oynanış Videosu

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.