Fuelio: Yakıt ve Ücretleri

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 5 M
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 48

Android cihazlar için yakıt ücretleri, ve mesafe takibi yapabileceğiniz uygulama.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Akıllı cihazınızda yüklediğiniz Fuelio ile, aracınızın yakıt takibini yaparak, tasarruf elde edebilirsiniz ve oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla bütçenize katkı sağlayacak bu ayrıcalıktan kolayca yararlanabileceksiniz.

Grafik desteği sunarak aldığınız yakıtları ve gittiğiniz yol mesafesini uygulamaya girip, oluşturulan verilerle takip edip gözden geçirmeyi sağlayıp, ölçümleme yapabilirsiniz. En ideal olan tarafı ise, uygulamanın ücretsiz oluşu ve rahatlıkla kullanılabilen tasarıma sahip olmasıdır.

Android işletim sistemiyle çalışan akıllı cihazlar üzerinde kullanılarak, aldığınız yakıtın miktarını adeta raporlar gibi ölçümleyebilen uygulama, bilgilendirilen her seviyeden kullanıcılar için, gerçekten avantajlı bir seçenektir. Uygulamadan kusursuz bir şekilde yararlanıp, tam olarak verim alabilmek için, her aldığınız yakıtı ve gittiğiniz mesafeyi düzenli olarak girmeniz gerekiyor.

Dropbox desteği ile verileri bulut hesabınızda depolayıp, gerektiğinde kolayca ulaşabilme şansına sahipsiniz.

Sıklıkla seyahat edip araç kullananlar için, güzel ve pratik bir yöntem olan uygulamayla, yakıtaharcadığınız paranın kontrolünü çok daha rahat yapabilirsiniz. Sygic tarafından üretilen Fuelio ile, hepsi koruma altında. Yakıt ölçümü için ideal olan uygulamayla, aracınızın giderlerinden haberdar olup, tasarruf edebilmenin keyfini yaşayın. Sitemiz üzerinden kontrol olanağı sunan bu şahane uygulamayı indirip, yakıt harcamalarınıza dilediğiniz ana ulaşıp, grafik insanıyla kolaylıkla hesaplama yapmanın ayrıcalığını kaçırmayın.

Fuelio: Yakıt ve Ücretleri” İçin Bir Cevap

Fuelio: Yakıt ve Ücretleri İçin Yorum Yap