Futurama: Game of Drones Android Bulmaca Oyunu

Sıradışı bir profesör Farnsworth tehlikeli görevlerde sana fırsat sunacak. Sürekli tetikte beklercesine patlayıcı ve süper dronlara karşı yapılması gereken, drogların teslimatını  gerçekleştirin. Sıradışı uzaylılarla aranda zaman ilerledikçe güçlü bir oluşacak. Renkli ve sevimli yaratıkların sevgiyi öğrenmeleri gerekiyor.

Bu harika uygulamayı indirmek ve oynamak için, herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Matt Groening katkısıyla geliştirilmiş Futurama: Game of Drones uygulaması, diğer benzerlerinden çok daha farklı ve biraz daha zor bir oyun.

Profesör ekibine yapılması gerekenleri söylüyor. Simülasyon kurallarını açıklıyor ve bu açıklamalardan pek hoşlanmayanlar var, Robot Bender gibi. Facebook hesabınızla Futurama: Game of Drones oyununa bağlanarak, sevdiklerinizle aldığınız puanlarınızı anında paylaşın ve arkadaşlarınızın da bu harika oyunu oynamasını sağlayabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe sürekli olarak teslimat dronlarını teslim edeceksin, uyarısı yer almaktadır.

Futurama: Game of Drones uygulamasını indirdiğinizde ‘Ayarlar’ bölümüne girdiğinizde;

  • Oturum Aç
  • Başarılar
  • Dil Seç
  • Yardım

Seçenekleri yer almaktadır. Buradaki ayarları istediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz . En az 4 dron birleştiğinde ekranın yukarısında bulunan kırmızı, sarı ve mavi renkli dronların belirlenen, rakamlarına ulaşmasıyla bir adım daha ileriye gidebilirsiniz.

Hamle sayısı ve dron sayıları belli 6 dron eşleştirirseniz, bomba dronlar oluşturabilirsiniz.

Teslimatlar tamamlandıkça bir üst seviyeye geçersiniz. Robot Bender hapisten kaçıp randevusuna yetişmek için, senden yardım istiyor. Her seviyeye bir öncekinden çok daha fazla, dron birleştirmesi gerekli olan etaplarda oluşan Futurama uygulamasıyla, sizde tanışın ve bu müthiş oyun sizde de bağımlılık yapacak. Evde ya da yolda canınız ne zaman isterse, o zaman oynayın ve teslimatınızı başarıyla tamamlayın.

Prizma dronu hangi renk dronlar yer değiştirirsen, o renkteki dronları patlatabilirsin. O yüzden de iyi düşünüp, hamle yapın.

Etiketler

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.