Geekbench 4 İşlemci Test Etme Programı İndir

İşlemci test etme programı özelliğine sahip Geekbench 4 sürümü, hem masaüstü hem de mobil platformda şimdi indirilmeye hazır bir şekilde teknoloji piyasasında şansını arıyor. En popüler test etme programı yeni donanımlarıyla 4.sürümü ile, kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Yenilenen Arayüz programın bilinirlik konforunun devamlılığını, sürdürecek bir tasarıma sahip görünüyor. Cihazın grafik işlemci gücünü ön plana çıkaran yeni dokunuşlarla ve eklenen yeni özelliği sayesinde, GPU Performansı artık ölçülebilir şekliyle karşınızda.

Tablet, cep telefonu ya da bilgisayar hepsinin ortak niteliklerine hitap eden, test etme programı güncellendi ve şimdi bu haliyle ile çok daha kullanışlı.

Performans kıyaslama olanağı oluşturan Geekbench 4 yeni sürümü ile, cihazınızın hızı, belleği ve çözünürlüğü gibi birçok konu hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Geekbench İşlemci Test Programı Ekran Görüntüsü

Geekbench İşlemci Test Programı Ekran Görüntüsü

Tek ve çok çekirdek tarafında cihazı, diğer cihazlarla karşılaştırıp test etme fırsatı sunar ve performans ile ilgili her şeyi gözler önüne serer.

Cihazınızın tüm donanım bilgilerine ulaşım ve test etme imkanı sunan bu program ile, aklınıza takılanlar artık cevap bulacak ve bu yeni versiyonla, sentetik test programı markası popülerliğini kaldığı yerden devam ettireceğe benziyor.

Sizde vakit kaybı yaşamadan hemen bu harika cihaz performansı ölçen programla tanışıp, yeni özelliklerin keyfini çıkarın. Programı indirmek için sitesini ziyaret edebilir ve indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Geekbench 4 İşlemci Test Etme Programı İndir İçin Yorum Yap