GetContact - Numara Sorgula

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 10 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.372

Gelen çağrıların kim tarafından yapıldığını gösteren, numara engelleyen ve telefondan isim bulan android uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 3,00
Loading...

Numara sorgulama uygulaması GetContact ile, bilmediğiniz numaralar hakkında bilgi sahibi olabilir, şahıs mı? Yoksa şirkete numarası mı? Olduğunu öğrenebilirsiniz. Görüşmek istemediğiniz numaraları da GetContact ile engelleyip, sizi aramalarına mani olabilirsiniz. Uygulamanın Keşfet özelliğinden yararlanarak tanıyabileceğiniz insanlarla, iletişim kurabilirsiniz.

Kurum ya da kuruluşların güncellenmiş iletişim numaralarını görüntüleyebilir, dilerseniz de numaranızı siz istemediğiniz müddetçe kimseyle paylaşmayan GetContact, ücretsiz olarak indirilebilen harika bir uygulamadır. Sizi rahatsız eden numaraların size ulaşmasına engel olan program sayesinde, sizi hiç tanımadığınız bir yabancı numara aradı, acaba kim? Diye soru işareti ile numaraya geri dönüp tedirgin olarak arama dönemi bitti artık! Son buldu GetContact ile!

Sizi arayan bilmediğiniz numaranın kime ait olduğunu, geri arama yapmadan evvel öğrenebileceksiniz! Telefon numaraları hakkında size hattın kime ya da hangi kuruma ait olduğu ile alakalı olarak bilgi veren GetContact, telefonunuz ile aranızdaki tüm bilinmezlikleri yok ediyor, adeta!

Telefon sapıklarının işi de çok zor artık! Öyle kafalarına estiği gibi rastgele bir numara çevirip, sonradan da musallat olup gün içerisinde defalarca arama yaparak rahatsız etmek, üst üste arama yaparak sinirleri germek yok GetContact, bu tarz aramalarda hem kimliğin ortaya çıkmasına, hem de engelleme yaparak ulaşılmasına mani oluyor!

Telefonunuz sadece sesini duymak istediklerinizin size ulaşmasına izin verecek, bu harika uygulama sayesinde! Numara sorgulamak için, en ideal yol olan ve ücretsiz olarak temin edebileceğiniz bir programa sahip olan GetContact ile, gerekli güncel profiller özelliğinden yararlanabilirsiniz. Tatsız sürpriz aramalara fırsat tanımayan süper sorgulama olanağı sunan GetContact ile, sorgula, öğren ve öyle arayın!

Geçmişte sizde hoş anılar bırakmayan, sizi defalarca kırmış, hayatınızdan yıllar önce çıkardığınız biri sizi tekrar arıyor, asla panik yapmayın ve hemen engelleyin gitsin! Ya da bu duruma karşı önlem almak için numaranızı demiştiniz ve bu kişinin asla size ulaşmasını istemiyorsanız da, yine paniklemeyin! Hemen GetContact ile, numaranızı gizli tutun ve yeni hattınıza ve hayatınıza girmesine engel olun!

Siz isteyin GetContact yapsın, bu kadar kolay!

GetContact - Numara Sorgula” İçin 3 Cevap

GetContact - Numara Sorgula İçin Yorum Yap