Google Play

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 14 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 2.790

Android İçin Uygulama İndirme Mağazası

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Android cihazların çok geniş bir yelpazeye sahip müzikten filme, kitaptan oyunlara gerekli tüm uygulamalara sahip, bir uygulama olan google play her android cihazda mutlaka bulunmalıdır.

Birçok akıllı cihazlara yüklü olarak kullanıma sunulan, diğer bir adıyla indirme mağazası olan, Google Play Store uygulaması, pek çok programı ücretsiz olarak indirmenize imkan sağlar.

Bu mükemmel uygulama sayesinde iş hayatınızdan boş vaktinize kadar ihtiyacınız olabilecek, her türlü yazılımı bulabilir ve saatler alan yöntemler yerine, çok daha pratik yöntemler ile tanışabilirsiniz.

Google Play içerisinde, yüklü olan yüzbinlerce uygulama arasında karar vermek hiçte kolay olmayacak! Aradığınız programları daha kolay bulmanız adına, kategoriler sunan Google Play en sık indirilenler bölümü ile de size popüler uygulamalar hakkında tüyolar veriyor.

Arama butonu ile, aradığınız kategori dahilindeki uygulamalar sırasıyla, liste halinde ekranda karşınıza geliyor. Uygulamaları yüklemeden önce, içeriği ile ilgili bilgi edinip, kullanıcı yorumları ve oylamaları ile belirlenen yıldız sayısına bakarak çok tercih edilip edilmediği ile ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akıllı cihazınız için gerekli olabilecek her türlü donanıma sahip, harika bir uygulama Google Play sizin için, vazgeçilmez bir program olacak.

Haftanın fırsatları, sizin için önerilenler, oyunlar, sosyal uygulamalar, şunlardan hoşlanabilirsiniz, yeni ve güncellenmiş uygulamalar, işletme uygulamaları, araçlar, iletişim uygulamaları, verimlilik uygulamaları, sevimli ve şirin oyunlar, telefonunuzu güzelleştirin, geceyi aydınlatın, yararlı uygulamalar, en popüler uygulamalar ve oyunlar gibi uzayıp giden kategoriler altında, en kısa yoldan sizin aradıklarınıza cevap vermeyi planlayan misyonuyla siz internet severlerin hizmetinde!

Siz ne istediğinize karar verin, Google Play sizin için ücretsiz temin etsin!

Aradığınız size gerekli olabilecek sosyalleşme, iletişim, haber alma, kültürel faaliyet, eğlence gibi pek çok konuda yeterli uygulamaları ile gelişen teknolojiye ayak uyduran bu program popülerliğini daha uzun yıllar sürdürecek alt yapı ve kaliteye sahiptir.

Telefonunuzun arka plan, kilitli ekran görselinden, antivirüs programlarına kadar cihazlarınızın hem ekranlarını süslüyor hem de cihazınızı zararlı yazılımlardan koruyan uygulamaları da Google Play ile bulabilirsiniz.

Android bir cihaz kullanıyorsanız google play uygulaması zaten yüklü olmaktadır. İndirme linkine tıklayarak güncelleme işlemleriniz veya diğer uygulamaları bulup indirme işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Google Play Hakkında Yazılar

Google Play” İçin 2 Cevap

Google Play İçin Yorum Yap