Google Play

Google Play Store Android kullanıcılarının güvenle uygulama yükleyebilecekleri uygulama mağazasıdır.

Android cihazların çok geniş bir yelpazeye sahip müzikten filme, kitaptan oyunlara gerekli tüm uygulamalara sahip, bir uygulama olan google play her android cihazda mutlaka bulunmalıdır.

Birçok akıllı cihazlara yüklü olarak kullanıma sunulan, diğer bir adıyla indirme mağazası olan, Google Play Store uygulaması, pek çok programı ücretsiz olarak indirmenize imkan sağlar.

Bu mükemmel uygulama sayesinde iş hayatınızdan boş vaktinize kadar ihtiyacınız olabilecek, her türlü yazılımı bulabilir ve saatler alan yöntemler yerine, çok daha pratik yöntemler ile tanışabilirsiniz.

Google Play içerisinde, yüklü olan yüzbinlerce uygulama arasında karar vermek hiçte kolay olmayacak! Aradığınız programları daha kolay bulmanız adına, kategoriler sunan Google Play en sık indirilenler bölümü ile de size popüler uygulamalar hakkında tüyolar veriyor.

Arama butonu ile, aradığınız kategori dahilindeki uygulamalar sırasıyla, liste halinde ekranda karşınıza geliyor. Uygulamaları yüklemeden önce, içeriği ile ilgili bilgi edinip, kullanıcı yorumları ve oylamaları ile belirlenen yıldız sayısına bakarak çok tercih edilip edilmediği ile ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akıllı cihazınız için gerekli olabilecek her türlü donanıma sahip, harika bir uygulama Google Play sizin için, vazgeçilmez bir program olacak.

Haftanın fırsatları, sizin için önerilenler, oyunlar, sosyal uygulamalar, şunlardan hoşlanabilirsiniz, yeni ve güncellenmiş uygulamalar, işletme uygulamaları, araçlar, iletişim uygulamaları, verimlilik uygulamaları, sevimli ve şirin oyunlar, telefonunuzu güzelleştirin, geceyi aydınlatın, yararlı uygulamalar, en popüler uygulamalar ve oyunlar gibi uzayıp giden kategoriler altında, en kısa yoldan sizin aradıklarınıza cevap vermeyi planlayan misyonuyla siz internet severlerin hizmetinde!

Siz ne istediğinize karar verin, Google Play sizin için ücretsiz temin etsin!

Aradığınız size gerekli olabilecek sosyalleşme, iletişim, haber alma, kültürel faaliyet, eğlence gibi pek çok konuda yeterli uygulamaları ile gelişen teknolojiye ayak uyduran bu program popülerliğini daha uzun yıllar sürdürecek alt yapı ve kaliteye sahiptir.

Telefonunuzun arka plan, kilitli ekran görselinden, antivirüs programlarına kadar cihazlarınızın hem ekranlarını süslüyor hem de cihazınızı zararlı yazılımlardan koruyan uygulamaları da Google Play ile bulabilirsiniz.

Google Play Ekran Görüntüleri

Google Play

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

Android İçin Uygulama İndirme Mağazası

Google Play APK indir
User Rating: Be the first one !
Etiketler

Benzer İçerikler

3 thoughts on “Google Play”

    1. Evet. Google Play uygulaması ile Google PLay Store’da bulunan ücretli ve ücretsiz tüm uygulamaları indirebilirsiniz. Ücretli olanların tabiki ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca gazete okuyabilir dergileri satın alabilir ve filmleri izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.