Grand Theft Auto: San Andreas – Ücretli Android Oyun Uygulaması

Aksiyon tarzı oyun kategorisine dahil olan Grand Theft Auto San Andreas uygulaması ile, yeni bir Android macerasına hazır olun. Grand Theft Auto: San Andreas oyunundaki kahramanınız Carl Johnson, San Andreas’ın Los Santos şehrinde büyük bir kumpasın içine dahil olmamak için, yolsuzluk yapan polislerle mücadele etmek zorunda kalıyor. Annesi katledilip, dostları adeta bataklığa sürüklenen CJ parçalanıp dağılan ailesini tekrar bir arada tutmak ve cinayet suçlamasından kurtulmak için, bu büyük bela ile başa çıkıp savaşmak zorunda. 5 yıl evvel başlayan bu kabusa son vermek, uyuşturucu ve yolsuzlukla hiç güvenilirliği kalmayan mahallesinden bir baskın sonucu çıkıp gidişiyle başlayan bu serüvene, artık son verip kendini temize çıkarmak istiyor.

Grand Theft Auto: San Andreas Bazı Özellikleri

  • Yüksek çözünürlüklü grafikler
  • Mobil için özel olarak hazırlanmış tasarım
  • Bulut kayıt desteği
  • Çifte Analog Stick kontrol desteği
  • 3 çeşit kontrol şeması
  • USB bağlantısı uyumu
  • Karakter geliştirme özelliği

İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Japonca, Fransızca, Rusça ve Almanca dil desteği olan Grand Theft Auto ile, 90’lı yılların başına dönüp tüm güvenilirliğini kaybetmiş tehlike dolu sokakları tekrar kendi kontrolü altına almaya çalışan CJ’ye yol gösterip, onu bu sıkıntıdan kurtarmak için yardımınız gerekiyor.

Serinin önemli parçalarından biri olan uygulamada, oyun karakterinin itibar ve kaslarını geliştirebildiğiniz gibi dış görünüşünü de değiştirebilirsiniz. Saçı, sakalı, dövmesi, üzerine giydiği kıyafete kadar siz karar verebilirsiniz ve tüm zevkinizi yansıtabilirsiniz. Oyunda yeni dükkanlar açarsanız yeni ve çok daha güzel kıyafetler, yeni şehirler açarak ta yan görevler elde edebilirsiniz. Sizden beklenen görevleri başarıyla gerçekleştirdikçe, seçme şansınızın arttığı bu macerada evine geri dönmeye çalışan CJ, birçok zorlukla savaşmak zorunda. Bu zorlu mücadele de onu yalnız bırakmak istemiyorsanız, sizi oyunu indirmeye davet ediyoruz. Haydi CJ sizi bekliyor.

Benzer İçerikler

1 thought on “Grand Theft Auto: San Andreas – Ücretli Android Oyun Uygulaması”

  1. Aksiyon tutkunu arkadaarimla yeni gozdemiz Grand theft auto süper bir oyun. Görüntü kalitesi gerçekten harika sanki o an ordaymisim gibi geliyor bazen 😉 heyecan hic bitmiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.