Haahi - Live Stream Video Chat

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 32 M
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 122
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 5,00
Loading...

Eğlence kategorisinde yer alan canlı yayın platformu Haahi uygulaması ile, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Dünyanın neresinde olduğunuzun hiç bir öneminin olmadığı bir uygulama. Bu uygulamayı kullanarak ve internet bağlantısı aracılığı ile, yetenek gösterisi yapıp takipçilerinizle paylaşın. Oldukça popüler olan kendinize güvendiğiniz bir özelliğinizi canlı olarak sunarak, takipçi beğenisine bırakın. Beğendiğiniz paylaşımlara jest yaparak yayıncıya hediyeler gönderebilirsiniz. Akıp giden ekrandaki yazışmalar ile, iletişime geçtiğiniz kullanıcılarla fikir alışverişi yaparak, yayınla alakalı düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Bu mesajları adeta anket tarzında kabul edip, beğeni ve eleştiri oranını gözden geçirebilirsiniz.

En özel anlarınızı paylaşıp, talk show yapın veya bu gösterileri canlı olarak izleyin

Güzel sesinizi herkes duysun, akılda soru işareti bırakan, şaşırtıcı sihirbazlık gösterinizle takipçileriniz size hayran kalsın, danstaki yeteneğinizi sevenleriniz görsün istiyorsanız, sitemiz üzerinden Haahi uygulamasını cihazınıza yükleyin ve aynı anda yüzlerce kişiye ulaşmanın avantajını elde edin.

Haahi - Live Stream Video Chat ekran görüntüsü

En eğlenceli anlarınızı yayınlayıp, diğer yayıncıların gösterilerini izleyebilirsiniz. Fission Inc. firması tarafından sunulan bu eğlence uygulamasıyla, canlı yetenek gösterinizi yayınlayın. Birbirinden özel yeteneğe sahip yayıncıları izleyip, onlara hayran kalmamak mümkün değil. Sizde bu platforma dahil olmak istiyorsanız, sitemizden Haahi’yi hakkında bilgi alıp, cihazınıza indirin. En yetenekli benim diyen herkesi bu adrese canlı yayına davet ediyoruz.

Haahi - Live Stream Video Chat” İçin Bir Cevap

  1. Kenan Balcilar

    Seyirci önüne çıkmaktan korkan yada kalabalıkta eli ayağına dolanan yetenek sahibi herkesin bu endişelerine son vermek için kullanmaları gereken harika bir yöntem.Sınırlara dayanmayan nerede olduğunuzun önemi olmadan takipcilerinize ulasacaginiz bir uygulama ile tanışmanın simdi tam sirasi

Haahi - Live Stream Video Chat İçin Yorum Yap