Android İçin Haahi – Live Stream Video Chat İndir

Eğlence kategorisinde yer alan canlı yayın platformu Haahi uygulaması ile, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Dünyanın neresinde olduğunuzun hiç bir öneminin olmadığı bir uygulama. Bu uygulamayı kullanarak ve internet bağlantısı aracılığı ile, yetenek gösterisi yapıp takipçilerinizle paylaşın. Oldukça popüler olan kendinize güvendiğiniz bir özelliğinizi canlı olarak sunarak, takipçi beğenisine bırakın. Beğendiğiniz paylaşımlara jest yaparak yayıncıya hediyeler gönderebilirsiniz. Akıp giden ekrandaki yazışmalar ile, iletişime geçtiğiniz kullanıcılarla fikir alışverişi yaparak, yayınla alakalı düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Bu mesajları adeta anket tarzında kabul edip, beğeni ve eleştiri oranını gözden geçirebilirsiniz.

En özel anlarınızı paylaşıp, talk show yapın veya bu gösterileri canlı olarak izleyin

Güzel sesinizi herkes duysun, akılda soru işareti bırakan, şaşırtıcı sihirbazlık gösterinizle takipçileriniz size hayran kalsın, danstaki yeteneğinizi sevenleriniz görsün istiyorsanız, sitemiz üzerinden Haahi uygulamasını cihazınıza yükleyin ve aynı anda yüzlerce kişiye ulaşmanın avantajını elde edin.

Haahi - Live Stream Video Chat ekran görüntüsü

En eğlenceli anlarınızı yayınlayıp, diğer yayıncıların gösterilerini izleyebilirsiniz. Fission Inc. firması tarafından sunulan bu eğlence uygulamasıyla, canlı yetenek gösterinizi yayınlayın. Birbirinden özel yeteneğe sahip yayıncıları izleyip, onlara hayran kalmamak mümkün değil. Sizde bu platforma dahil olmak istiyorsanız, sitemizden Haahi’yi hakkında bilgi alıp, cihazınıza indirin. En yetenekli benim diyen herkesi bu adrese canlı yayına davet ediyoruz.

Benzer İçerikler

1 thought on “Android İçin Haahi – Live Stream Video Chat İndir”

  1. Seyirci önüne çıkmaktan korkan yada kalabalıkta eli ayağına dolanan yetenek sahibi herkesin bu endişelerine son vermek için kullanmaları gereken harika bir yöntem.Sınırlara dayanmayan nerede olduğunuzun önemi olmadan takipcilerinize ulasacaginiz bir uygulama ile tanışmanın simdi tam sirasi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.