Hayatta Kalma Gizli Görev

VOG Studios firmasınca sunulan Hayatta Kalma Gizli Görev oyunu ile, görevde olan iyi bir askeri eğitim almış bir askerin düşman ülkesindeki kurtuluş macerasına katılın.

Düşmanlar sandığınızdan çok daha tecrübeli, askerin buradaki tutsaklıktan kurtulup, ülke sınırlarını aşması hiç kolay olmayacak.

Kendini korumayı ve hayatta kalmayı bilen ve bunun için uzun süreli bir eğitim almış olan oyun kahramanınız, kolluk kuvvetlerine karşı mücadele edebilmek için hapishaneden kurtulmak zorunda.

Hapishaneden kaçmak için kilitli bulunan tüm kapıların şifrelerini açması gerek.

Bunun içinde polis ve muhafızları ya öldürüp ya da etkisiz hale getirip, şifre kodlarını alması gereken askerin, bu savaştan sağ kurtulması için çok dikkatli olması lazım.

Düşmanın tüm bilgilere sahip olduğunu bildiği bir askerin peşini kolay kolay bırakmayacağını bilerek, iyi bir strateji ile kaçmasına yardım etmek istemez misiniz?

Ölümcül azılı suçlularla dolu bu hapishaneye girerse oradan bir daha çıkamacağını bilen kahraman askerin, hem zihinsel hem de fiziksel eğitimini avantaja dönüştürüp, düşmanın elindeki ülkesine ait önemli bilgilerin bulunduğu belgeleri alıp sınırı aşma mücadelesini anlatan bu zorlu macerada, şimdi en iyinin kim olduğunu tüm dünyaya kanıtlama zamanı.

Fütüristlik savaş alanında kurşunlar ve tanklardan çok daha önemli olan, askeri istihbarattır. Kuvvetin ve şansın gerektiği bu meydanda, yeni bir kurtuluş hikayesini yazmanın vakti.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.