Helikopter Saldırısı 3D

1.0.3
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 18 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 299

Aksiyon dolu 3d helikopter oyunu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Candy Mobile sunumu, Helikopter Saldırısı 3D ile, savaş oyunlarına yeni bir seri daha eklendi. Helikopter kullanma konusunda, harikalar yaratabilirsiniz? Silahlı kuvvetlerin sana ihtiyacı var. Yaşanılan toprakların su ve hava sınırlarıda dahil olmak üzere, korunmaya gereksinim duyduğu, düşmanın hain saldırılarına karşı mücadeleye hazırlandığı şu dönemde, iyi bir helikopter pilotu olarak, savaşmaya ve sınırlarını korumaya hazır mısın?

Helikopterin tüm kontrolü sana ait, birbirinden güçlü ve ağır tahrip edebilen özelliklere sahip patlayıcılar, makinalı tüfekten, roketlere kadar birçok silahı kullanma yetkisi sana verilecek. Ordunun düşman hattında güvenle mücadele edebilmesi için, saldırılara karşılık verebilmesi ve düşmanın biran evvel topraklarınızdan çıkması için, senin gibi usta bir helikopter kullanan kahraman bir pilota ihtiyacı var.

Var olan gücünü daha da yukarılara taşımak için, ekipman seviyesi çok daha yüksek olmalı, kahramanca savaşırken sadece ordunu değil, dikkatli bir savunma ile kendini de korumak ve can güvenliğini sağlaman gerek. Kurşunun nereden nasıl geleceği asla belli olmayan bu oyunda, ne kadar iyi savaşır ve savunma yaparsan, bir üst turda o kadar iyi bir donanıma sahip bir helikopterle mücadeleye devam edersin.

Ateş etmenin her türlü yolunu ve yöntemini uygulamalı olarak test edip, öğrenme fırsatı sunan, maksimum seviyedeki BOSS’ lar ile, mücadelenin kalitesi artacak.

Düşmana karşı kendi cephende hava kontrolü sana verilmiş iken, amansızca bir mücadele de, helikopterdeki saldırı mekanizmalarını kullanman gereken zamanı ve mekanı belirlemek, doğru hamleyi yaparak düşmanı alt etmek ve topraklarını tekrar güvence altına alıp, kahramanlık öyküsü yazmak için, işte sana bir fırsat!

Android işletim sistemi uyumlu cihazınızdan, hemen ücretsiz olarak indirip, gökyüzünde adeta bir kartal kadar keskin gözlere ve güçlü pençelere sahip, helikopter ile kahraman bir pilot olabilirsin.

Sanal ortamda, savaşmanın ve olup biten herşeyin tamamen, bir kurgu olmasının gönül rahatlığı içerisinde oynanan harika bir oyun!

Haydi vatan topraklarından düşmanları yok etmek için, ordunla birlikte destan yazmak ve semalarda kuş uçurtmayan bir prensiple kontrolü sağlayıp, dört bir yanı güvence altına alıp, kahraman bir pilot olarak üzerine düşen tüm görevleri başarıyla tamamlamak için, Helikopter Saldırısı 3D seni bekliyor!

Helikopter Saldırısı 3D İçin Yorum Yap