Hungry Shark World

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 44 M
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 122

Aç köpek balıklarını yönetin, en büyük avı yakalayın ve yeni dünyalar keşfedin.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Arcade oyun tarzındaki Hungry Shark World oyunu ile, önünüze çıkan ne varsa silip süpürerek bu zorlu mücadelede, hayatta kalmalısınız. Aksiyon içeren maceraya merhaba diyeceğiniz bu eğlenceli uygulamada, çok aç olan bir köpek balığını kontrol edeceksiniz.

Farklı türden köpek balıklarını toplayıp, evrimden geçirerek daha başka tarzda ve sıradışı köpek balığı elde edebilirsiniz.

3D grafik tasarıma sahip olan bu platformda, 14 tane kilidini açabileceğiniz köpek balığı türü bulunmaktadır. Dehşet saçan bu canlının rahatça dolaşacağı kocaman bir dünyanın içerisinde hayatta kalma mücadelesi. Üstesinden gelmeniz gereken 75’in üzerinde zorlu görevin bulunduğu, sezgisel dokunmatik kontrole sahip olan bir uygulama.

Eğme kontrolü de mevcut olan köpek balığı macerasında, bu özel canlıları özel alet ve eşyalarla donata bilirsiniz. Android mobil cihazlar arasında oyunu senkronize etmek için, Google+ bulut kaydını kullanabilirsiniz.

Bebek köpek balıklarının kilidini açarak avcı güçlerinizi arttırabilir ve çok daha fazla puan kazanabilirsiniz. Düzenli yapılan etkinlikleri takip ederek, ödüller ile bu harika oyunu taçlandırabilirsiniz. Combo bonus ve altın hücum özelliklerini en iyi şekilde değerlendirip, rekorunuzu kırabilirsiniz.

Yeni içerik, özellik ve mücadelelerle güncellenen oyun, kullanıcıların her zaman keyif alacağı bir platforma sahip. Hungry Shark World ile, düşmanlarınızı yiyerek yok etmek çok eğlenceli ve heyecan verici.

Sizde bu eğlenceye katılmak istiyorsanız, hemen sitemizden keyifli ve aksiyon dolu sahneleri izlemek ve bu maceraya katılmak için, uygulamayı indirip düşmanlarınıza kaçma fırsatı vermeyin. İyi eğlenceler.

Hungry Shark World Tanıtım Videosu

Hungry Shark World Android Oyun İndirme Tanıtım Yazısı

Hungry Shark World Android Oyun İndirme Tanıtım Yazısı

 

Hungry Shark World İçin Yorum Yap