instagramdan resim indirme

Instagram Fotoğraflarını Kaydetmek İster Misiniz?

Instagram son zamanların en popüler fotoğraf, resim ve video paylaşma uygulaması. Android ve iOS cihazların tümünde olmazsa olmaz olarak yerini almış durumda. Takip ettiğiniz kişilerin fotoğrafları arasında bir bir gezerken bu resimlerden en beğendiklerinizi indirmek ve kaydetmek istediğiniz mutlaka olmuştur. 

Instagram mobil uygulaması içinde maalesef fotoğrafları kaydetme seçeneği yok. Fakat az sonra size nasıl yapıldığını anlatacğım ve indirme linklerini vereceğim küçük uygulama ile istediğiniz tüm resim ve videoları kolaylıkla indirebilirsiniz.

Uygulamamızın adı InstaSave for Instagram. Hemen indirmek için aşağıdaki indir butonunu kullanabilirsiniz.

Android için Instagram fotoğraf indirme anlatımı

InstaSave uygulamasını indirip kurduktan sonra Instagram hesabınıza uygulama ile giriş yapmanız gerekiyor. Instagram hesabınıza giriş yaptığınızda kendi resimlerinizi ana ekranda göreceksiniz. Uygulamanın altında bulunan menüdeki simgelerin anlamları ise şu şekilde; Keşfet, Profil Sayfanız, Beğendiğiniz Fotoğraflar, Pro Sürüm Özellikleri.

Keşfet menüsüne gelerek oradaki resimlerden beğendiklerinizi indirebilirsiniz. Ayrıca normal Instagram’da gezerken beğendiğiniz fotoğraf açık iken kalp simgesine dokunarak fotoğrafın tamamını görebilirsiniz. İstediğiniz fotoğrafı indirmek için, fotoğrafa dokunun. Seçtiğiniz fotoğrafları indirmek için sağ üst köşede bulunan disket simgesine dokunmanız yeterli. Onay penceresini de onayladıktan sonra fotoğraflar telefonunuza kaydedilecektir.

iOS için Instagram fotoğraf indirme anlatımı

iOS cihazlarınızda Instagram resimlerini indirmek için kullanacağımız yine aynı uygulama. Uygulamayı aşağıdaki buton yardımı ile indirebilirsiniz.

InstaSave for Instagram - iOS Cihazlar İçin Instagram Resim İndirme
iOS için Instagram'dan resim ve video indirme uygulaması

InstaSave for Instagram uygulamasını indirip kurduktan sonra aynı Android cihazlarda olduğu gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirmek istediğiniz fotoğrafları seçin ve alt bölümde bulunan Multisave simgesine dokunun. Bu şekilde fotoğrafları kolayca indirebilirsiniz. Uygulama indirip yüklemek ile zaman kaybetmek istemiyorsanız ki bence uygulama daha güzel ve kolay şekilde indirme yapıyor, ekran resmini alarak da resimleri kaydedebilirsiniz.

InstaSave Tanıtım Videosu

 

Instagram Fotoğraflarını Kaydetmek İster Misiniz? İçin Yorum Yap