İnstagram – iOS İçin Fotoğraf Çekme ve Paylaşma Uygulaması

2012 yılı Nisan ayında Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alınan uygulama, her geçen gün popülaritesini arttırdı. Aktif kullanıcı sayısını filtrelenmiş birbirinden özel fotoğraflar sayesinde fazlalaştıran İnstagram uygulaması, Facebook tarafından satın aldığı dönemde yalnızca 13 çalışanı mevcuttu. 30 milyarı  geçmiş olan video ve fotoğraf paylaşımına sahip İnstagram pek çok ünlü isim ve ünlü markalarca da takip edilen ve kullanılan bir platformdur.

İnstagramı En Çok Kullanan 3 Ülke

  1. Amerika Birleşik Devletleri
  2. Japonya
  3. Brezilya

İnstagram kullanıcıları paylaşacakları görüntüyü filtreleme seçeneğini tercih etmeyerek, direkt olarak orjinal haliyle de takipçileriyle paylaşabilirler.

Çektiğiniz Selfie fotoğraflarınızı paylaşmanız için ideal bir platforma sahip uygulama ile, sevdiklerinizi, size ulaşması zor gelen ünlülere ulaşmanıza, onun fotoğrafı altında yorum yaparak aranızda bir bağ oluşmasına yardımcı olan İnstagram ile, paylaşmak istediğiniz herşeyi paylaşıp, sizi daha yakından tanımaları için takipçilerinize bir şans verin.

Yükselen bu trende sizde ayak uydurmak ve bu mükemmel uygulanmadan yararlanmak için, sitemizi ziyaret edip, hashtag kullanarak çok daha fazla kesime ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz kitabı, gittiğiniz mekanı veya izlediğiniz bir filmi tavsiye etme amaçlı yayınlayıp, takipçilerinize öneride bulunabilir ve kişiliğiniz hakkında bazı tüyolar verebilirsiniz. Kendinizi ifade etmenin farklı ve bir o kadar da keyifli yolu İNSTAGRAM uygulaması ile, mesaj, fotoğraf, video, beğeni, yorum, konum arasından birini seçin ve sevdiklerinize sürpriz yapın. Sitemizden bu harika uygulamayı inceleyip, indirin ve inanın pişman olmazsınız. Hayatı paylaşmanın renkli ve eğlenceli yolu İnstagram ile, sevinçlerinizi, üzüntülerinizi sevdiklerinizle paylaşarak, gününüzü biraz daha aydınlatın ya da gecenizde yalnızlığı barındırmayın.

Benzer İçerikler

1 thought on “İnstagram – iOS İçin Fotoğraf Çekme ve Paylaşma Uygulaması”

  1. İnstagram hakkında bana en çok baskı yapıp hesap actiran kankime teşekkürlerimi sunuyorum. Beğendiğim tüm karakterler ile ilgili harika fotoğraflar ve videolar barındıran bir ünlü ismin benim yazdıklarımı okuma ihtimalinin olmasını sağlayan bir uygulama instagram. Sosyallesmenin sanal alemdeki en doğru adresi bence. Arkadaşlarınızı takip edip, mesajlaşabilirsiniz.Ben instagram hesabimin olmasından dolayı çok memnunum kaliteli bir uygulama ve ekstra bir ücret odemeden sadece internetinin olması yeterli olan bir uygulama. Paylaşmayı ve iletişimi seven herkes için ideal bir uygulama bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.