Instagram

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza Göre Değişir
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 55.522

En popüler fotoğraf çekme ve filrelerle değiştirip paylaşma uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

400 milyonu aşkın kullanıcı kitlesi ile, en popüler paylaşım platformlarından biri olan Instagram pek çok ünlü isminde hayranlarıyla bağlarını kuvvetlendiren, sosyal iletişim kurma yoludur. Hayatında olup biten birden çok anını, sevdikleriyle paylaşmayı sevenlerin ortak buluşma noktası olan İnstagram ile, hayatı daha fazla ertelemeyin!

Özel tasarım filtreler ile video ve fotoğraflarınızı düzenler, fotoğrafları iyileştiren yaratıcı araçlar, yüklediğiniz video ve resimler anında diğer sosyal paylaşım ağlarında da yayınlanabilir.

Takip etmek istediğiniz instagram hesaplarına istek yollayabiliriz.

Dünyaca ünlü birçok star tarafından da sıklıkla tercih edilen, İnstagram ile hesabınızda gördüğünüz gönderileri beğenirseniz, takip ettiğiniz arkadaşlarınızla mesaj yoluyla paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bunu başarmak için gönderinin altındaki ok sembolüne basmanız yeterli! 2010 senesinde Kevin Systrom ile Mike Krieger aracılığı ile kullanıcısı ile buluşan İnstagram uygulaması ücretsiz olarak indirilip, e-posta ya da Facebook hesabınızla kayıt olabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı paylaşırken filtre ve efektlerden yararlanabilirsiniz

Arkadaşlarınızdan İnstagram kullananları da görmenize olanak sağlayan bu uygulama ile, hareketler butonuna dokunarak takip edilenleri seçerek, arkadaşlarınızın neleri beğendiğini kolayca takip edebilirsiniz. Grup mesajlaşmalarına isim vererek çok daha hızlı özçekim özelliği ve birbirinden eğlenceli emojiler artık İnstagram ile kullanıma hazır!

Video ve fotoğraflarınızı paylaşmanız için, özel olarak tasarlanmış ve severek kullanılan bir uygulamadır. En çok beğenilen fotoğrafları, popüler sayfa adı altında görebilirsiniz. Çektiğiniz resimler İnstagram ile adeta, profesyonel eli değmiş gibi mükemmel kaliteye ulaşıyor.

Takipçi ve beğenilerinizin size yetersiz geldiği durumlarda, popüler etiket servislerini kopyalayarak paylaşımınızın altına yapıştırın ve havanız olsun! İnstagram ile çekin ve paylaşın, sevdikleriniz sizden ya da siz sevdiklerinizden haberdar olun!

Takipte kalın, hayatı paylaşın İnstagram ile, her zaman güncel ve gündem olun, kim ne yapmış? Kiminle?Nerede? Sorularının en doğru yanıtlarını size veren ve içinizi merak duygusundan arındıran çok özel bir uygulama ile Dünya’dan bi haber olmayın!

Instagram Hakkında Yazılar

Instagram” İçin 3 Cevap

Instagram İçin Yorum Yap