Instagram'dan Boomerang

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 172

Sıradan ve beklenmedik anlarınızı Boomerang ile eğlenceye dönüştürün.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

İnstagram’dan Boomerang en keyifli ve ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olan İnstagram ile, yaptığınız keyifli dokunuşlara bir yenisi. Şimdilerde çok popüler olan İnstagram’dan Boomerang ile, eğlenceli paylaşımlarınız çok daha hızlı ve değişik tarzda yayınlanmaya devam edecek.

Anı ileri ve geri hareketlerle çok daha keyifli hale dönüştüren videolarla, kullanıcıların eğlenmesini sağlayan yeni ilgi çekici bir uygulama. Üst üste 10 fotoğraf çekerek bunu video haline dönüştüren ve işin içine biraz mizah katan bir platformla dostlarınızı gülümsetmeye hazır olun. İster ön ister arka kamerayı kullanın ve anınızı eğlenceli bir hatıraya dönüştürmenin hazzını yaşayın.

Uygulama için herhangi bir hesap açmak gerekmediğinden, anında sitemiz üzerinden indirerek kolayca kullanabilirsiniz. İnstagram’dan Boomerang ile, tek düğmeye dokunarak farklı bir video çekin ve sosyal hesabınızda paylaşarak, takipçilerinize keyifli görüntüler ulaştırın.

Uygulama içerisinde üst üste çekilen fotoğrafları ekleyerek, mini bir film oluşturan keyifli bir platform. Çok basit gibi görünen fotoğraflarınızı komik ve eğlenceli video haline dönüştüren bu sıradışı uygulama tekniğiyle, resim çekmek hiç bu kadar keyif vermemişti.

Bunu anlamak ve acaba nasıl olur ki? Sorusuna yanıt bulmak için, uygulamayı indirip düğmeye basmanız yeterli. Yüzünüzde tebessüm ettirmek için tasarlanmış bu eğlenceli uygulamayla, sıradan görünen görüntüye aldanmamayı öğreneceksiniz. Üstelik bunu da keyif alarak öğrenmenin ayrıcalığıyla yapacaksınız. İnstagram’dan Boomerang android uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

İnstagram - iOS İçin Fotoğraf Çekme ve Paylaşma Uygulaması
Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından 6 Ekim 2010 yılında kurulan fotoğraf uygulaması instagram ile, anı yakalayıp anında sevenlerinizle paylaşın.
Instagram
En popüler fotoğraf çekme ve filrelerle değiştirip paylaşma uygulaması
Layout from Instagram - Instagram Fotoğraf Düzenleme Uygulaması
Instagram'ın fotoğraf ve görsel düzenleme android uygulaması

Instagram'dan Boomerang Hakkında Yazılar

Instagram'dan Boomerang” İçin 5 Cevap

  1. Üst üste çektiğim fotograflari instagramdan Boomerang ile harika bir video oluşturup hesabimda paylastim ve en fazla beğeni alan paylasimim oldu şiddetle tavsiye ediyorum

Instagram'dan Boomerang İçin Yorum Yap