İnstagram’dan Boomerang – Android İçin Canlı Resim Uygulaması

İnstagram’dan Boomerang en keyifli ve ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olan İnstagram ile, yaptığınız keyifli dokunuşlara bir yenisi. Şimdilerde çok popüler olan İnstagram’dan Boomerang ile, eğlenceli paylaşımlarınız çok daha hızlı ve değişik tarzda yayınlanmaya devam edecek.

Anı ileri ve geri hareketlerle çok daha keyifli hale dönüştüren videolarla, kullanıcıların eğlenmesini sağlayan yeni ilgi çekici bir uygulama. Üst üste 10 fotoğraf çekerek bunu video haline dönüştüren ve işin içine biraz mizah katan bir platformla dostlarınızı gülümsetmeye hazır olun. İster ön ister arka kamerayı kullanın ve anınızı eğlenceli bir hatıraya dönüştürmenin hazzını yaşayın.

Uygulama için herhangi bir hesap açmak gerekmediğinden, anında sitemiz üzerinden indirerek kolayca kullanabilirsiniz. İnstagram’dan Boomerang ile, tek düğmeye dokunarak farklı bir video çekin ve sosyal hesabınızda paylaşarak, takipçilerinize keyifli görüntüler ulaştırın.

Uygulama içerisinde üst üste çekilen fotoğrafları ekleyerek, mini bir film oluşturan keyifli bir platform. Çok basit gibi görünen fotoğraflarınızı komik ve eğlenceli video haline dönüştüren bu sıradışı uygulama tekniğiyle, resim çekmek hiç bu kadar keyif vermemişti.

Bunu anlamak ve acaba nasıl olur ki? Sorusuna yanıt bulmak için, uygulamayı indirip düğmeye basmanız yeterli. Yüzünüzde tebessüm ettirmek için tasarlanmış bu eğlenceli uygulamayla, sıradan görünen görüntüye aldanmamayı öğreneceksiniz. Üstelik bunu da keyif alarak öğrenmenin ayrıcalığıyla yapacaksınız. İnstagram’dan Boomerang android uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

[indir id=”2284″] [indir id=”1484″] [indir id=”3617″]

Benzer İçerikler

5 thoughts on “İnstagram’dan Boomerang – Android İçin Canlı Resim Uygulaması”

  1. Üst üste çektiğim fotograflari instagramdan Boomerang ile harika bir video oluşturup hesabimda paylastim ve en fazla beğeni alan paylasimim oldu şiddetle tavsiye ediyorum

  2. Canınızın sıkılmasına asla müsade etmeyecek eğlenceli bir uygulama.Ben severek kullanıyorum ve bütün arkadaşlarıma tavsiye ettim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Close

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.