IObit Applock - Yüz Kilidi

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3,80 M
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 54

Akıllı cihazınızdaki Yüz Kilidi gizliliğini koruyan bir yapay zekayla, veri güvenliğini koruyan IObit Applock ile, özeliniz hep teminat altında olacak. 

Applock ile sohbet ön izlemelerini uzak tutup, dedikodu yapmaya meraklı olanlara fırsat vermeyin. Kişisel uygulamalarında kolay ve güvenilir erişim olanağı için, yüzünüzü doğrulayarak kilidi hemen açın. Cep telefonunuzun karıştırılmasını ve sizden habersiz kullanılmasını önleyebilmek için, çok uygun olan bu uygulamayla, gizlice özelinizi araştıranları e-posta bildirimi ile, yakalayın. Kendiniz cihazınızı kullanırken uygulamaları kolaylıkla açıp, geçişler yapabilmek için Applock’u kısa süreliğine devre dışı bırakın ve sıkıcı beklemelerine uğraşmak zorunda kalmayın. Devamlı kilit açmaktan hoşlanmayan kullanıcılar için, Özelleştirilmiş Geciktirmeli kilit özelliği çok ideal bir yöntem.

IObit Applock - Yüz Kilidi ekran resimleri

Ekranınızı kilitlediniz ve bu kilidin gözükmesini istemiyorsanız “Aldatma Kilidi” tam size göre bir seçenek. Eğlenceli örtülerle kilitli ekranınızı saklar. Etkin koruma özelliğine sahip olan uygulamayla, gizlilik koruyucu seçeneğinde avantaj elde etmenin konforuyla içiniz hep rahat olsun. Tablet ve cep telefonunuzun ekstra bir güvenlikle korunduğunu bilmek size kendinizi iyi hissettirebilir. Bedel ödemeden yüz kilidi koduyla cihazınız yalnızca sizin belirlediğiniz sınırda, kullanıma uygun olacaktır. Kalite ve güven konusunda kullanıcılarına en iyisini sunan Applock ile, önleminizi almak için, sitemizi hemen ziyaret edin ve uygulamayı anında hızlı bir şekilde indirin ve kilidi aktif konuma getirin.

IObit Applock – Yüz Kilidi Android Uygulama Tanıtım Videosu

 

IObit Applock - Yüz Kilidi” İçin 2 Cevap

  1. Serdar Akin Akarca

    Bu uygulama benim için ne kadar ideal ise kız arkadaşım için bir o kadar sinir bozucu benim telefonumu karistiramamak onu deli ediyor

IObit Applock - Yüz Kilidi İçin Yorum Yap