IObit Applock – Yüz Kilidi Android Uygulama İndir

Applock ile sohbet ön izlemelerini uzak tutup, dedikodu yapmaya meraklı olanlara fırsat vermeyin. Kişisel uygulamalarında kolay ve güvenilir erişim olanağı için, yüzünüzü doğrulayarak kilidi hemen açın. Cep telefonunuzun karıştırılmasını ve sizden habersiz kullanılmasını önleyebilmek için, çok uygun olan bu uygulamayla, gizlice özelinizi araştıranları e-posta bildirimi ile, yakalayın. Kendiniz cihazınızı kullanırken uygulamaları kolaylıkla açıp, geçişler yapabilmek için Applock’u kısa süreliğine devre dışı bırakın ve sıkıcı beklemelerine uğraşmak zorunda kalmayın. Devamlı kilit açmaktan hoşlanmayan kullanıcılar için, Özelleştirilmiş Geciktirmeli kilit özelliği çok ideal bir yöntem.

IObit Applock - Yüz Kilidi ekran resimleri

Ekranınızı kilitlediniz ve bu kilidin gözükmesini istemiyorsanız “Aldatma Kilidi” tam size göre bir seçenek. Eğlenceli örtülerle kilitli ekranınızı saklar. Etkin koruma özelliğine sahip olan uygulamayla, gizlilik koruyucu seçeneğinde avantaj elde etmenin konforuyla içiniz hep rahat olsun. Tablet ve cep telefonunuzun ekstra bir güvenlikle korunduğunu bilmek size kendinizi iyi hissettirebilir. Bedel ödemeden yüz kilidi koduyla cihazınız yalnızca sizin belirlediğiniz sınırda, kullanıma uygun olacaktır. Kalite ve güven konusunda kullanıcılarına en iyisini sunan Applock ile, önleminizi almak için, sitemizi hemen ziyaret edin ve uygulamayı anında hızlı bir şekilde indirin ve kilidi aktif konuma getirin.

IObit Applock – Yüz Kilidi Android Uygulama Tanıtım Videosu

 

Benzer İçerikler

2 thoughts on “IObit Applock – Yüz Kilidi Android Uygulama İndir”

  1. Bu uygulama benim için ne kadar ideal ise kız arkadaşım için bir o kadar sinir bozucu benim telefonumu karistiramamak onu deli ediyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.