Kaspersky Internet Security

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi Android, iOS
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut 24MB
 • Tarih 2 sene Önce
 • İndirme Sayısı 147

Virüs ve zararlı yazılım koruma kalkanı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Kaspersky Internet Security, android telefon ve tabletinizin yeni koruyucusu, zararlı ve tehlikeli tüm dosya ve yazılımların cihazınızdan temizlenmesi için, programlanmış harika bir antivirüs uygulaması.

Kaspersky mobil security ve Kaspersky tablet security ait tüm özellikleri, optimize edilmiş haliyle artık tek bir programda, kullanıcıların hizmetine Kaspersky Lab aracılığı ile sunuluyor.

Tablet ve cep telefonlarınız hem hırsızlara hemde virüslere karşı, çok daha güvenli olarak koruma altında olacak.

İnternette dolaşan virüslerin, cihazınıza zarar vermesini engelleyerek, sizin için çok önemli olan dosyalarınız veya yazılımlarınız taranarak, tehdit içeren her türlü virüsten korunacak.

Kaspersky Internet Security 2

Kaspersky İnternet Security İle Virüslere Geçit Yok!

Casus yazılımların işi bu program ile çok daha zor artık!

Hırsızlığa karşı, gizli resim çekme, kilitleme, konum belirleme, silme gibi özellikleri ile çok daha kullanışlı olduğu için, kullanıcıların bu alanda tercih ettiği programlar listesinde her zaman en üst sıralarda yerini alıyor.

Harika uygulamaya yakışır, harika bir özelliğe daha sahip olan, Kaspersky Internet Security ile cihazınıza alarm niteliği kazandırabilir, çalınması halinde bu özelliği devreye sokarak, sessiz modda olsa bile, alarmı aktif hale getirip hırsızı yakalatabilirsin.

Android uyumlu cep telefonlarında çağrı ve mesaj filtresi sayesinde, istemediğiniz çağrı ve mesajlara önlem alabilirsiniz. Kötü amaçlı mobil yazılımlarını algılamada uzmanlaşmış bu uygulamayla, bilgileriniz her zaman gizli ve güvende olacak. Ücretsiz mükemmel bir online koruyucu dizayna sahip uygulamayla tanışıp, cihazlarınızı teminat altında tutmak akıllı bir yaklaşım olacaktır.

Bugüne kadar 10 milyon kişinin kullandığı Kaspersky Internet Security kullanıcılarından 4,7 oranında yüksek bir oy da almış durumda. Son güncellemeler ile Türkçe dil desteği de gelen antivirüs uygulaması en çok tercih edilen güvenlik uygulamalarının başında yer alıyor.

Kaspersky Internet Security Yükleme ve Kullanıma Başlama

 1. Uygulamayı yukarıdaki indir butonuna tıklayarak kolayca indirebilir ve yükleyebilirsiniz.
 2. Uygulamayı açtığınızda ilk karşınıza dil seçeneği geliyor burada dilinizi seçtikten sonra “ileri” butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.
 3. Sözleşme Koşullarını okuyup kabul ediyorsanız altındaki “Kabul Et ve Devam Et” butonuna tıklayın
 4. Sonraki adımda Kaspersky’a bağlanarak kullanabileceğiniz seçenekleri görüyorsunuz. Bunlar;
  • Cihazda karşı koruma özelliklerinin başlatılması
  • Cihaz korumasının uzaktan yönetilmesi
  • Diğer Kaspersky Lab hizmetlerine erişim
 1. Hesabınız varsa hesabınıza giriş yapabilir yada yeni hesap oluşturabilirsiniz.
 2. Yeni hesap oluşturmak için mail adresinizi girip bir şifre belirledikten sonra oluştur butonuna basarak uygulamayı çalıştırabilirsiniz.
 3. Uygulama çalıştığında ilk olarak telefonunuzu zararlı yazılımlara karşı tarayabilirsiniz. (Hızlı taramanın otomatik olarak gerçekleşmesini istiyorsanız uygulamayı satın alabilirsiniz.)

Uygulamanın kurulumunu aşağıdaki resimlerden de adım adım görebilirsiniz.

Uygulamanın kurulumu sırasında göreceğiniz ekranları ve uygulamadan örnek resimleri aşağıda görebilirsiniz. Ayrıca Kaspersky Internet Security hakkında farklı soru ve sorunlarınız olursa aşağıdaki yorum bölümü ile bize ulaşabilir yada [email protected] mail adresine mail atabilirisiniz.

Kaspersky Internet Security Hakkında Yazılar

Kaspersky Internet Security İçin Yorum Yap