Android İçin Kendi Düşen Ağlamaz Yarışma İndir

Eğlencelik Bilgi Oyunu kategorisine dahil olan  Doğukan Özcan imzalı bu yarışma uygulaması Kendi Düşen Ağlamaz ile, kendinizi test etmeye ne dersiniz?

Beş ayrı kategoriden oluşan Bu yarışmaya 100.000 TL ile başlayıp, 30 saniye içerisinde elinizdeki bu parayı şıklara ya da emin olduğunuz şıkkı koyarak ilerleyeceksiniz.

Paranızın tamamını ortaya koyma gibi bir zorunluluğu olan bu bilgi yarışmasında;

  • Genel kültür
  • Bilim ve Teknik
  • Kültür Sanat
  • Tarih
  • Spor

Kategorilerinden birini seçerek onuncu soruya kadar gelmeniz halinde kalmış olan para sizin olur ve kasa bakiyenizi eklenir. Uygulamayı Android cihazınıza yükledikten sonra ekrana gelen Oyuna Başla-Nasıl Oynanır-Lider Tablosu-Başarımlar-Çıkış butonları ile karşılaşacaksınız.

Oyuna başladığınızda ekranın solunda sıfırla ve sağında süreyi bitir seçeneklerini göreceksiniz. Karma sorulara yanıt bulmakta zorlanıyorsanız, hiç riske girmeden paranızı 4 şıkkı pay ederek garantileyin. Bilginizi süreyle sınayabileceğiniz bu platform, genel kültür seviyenizi de yükseltecek özellikler barındırmaktadır.

Çoktan seçmeli güncel sorular da bulunan bu uygulamayla, bilginizi tazeleme şansını yakalayın. Aklınız düşen paralar da değil, elinizde kalanı bir sonraki aşamaya getirmekte olsun.

Geçtiğimiz dönemlerde TV’de yayınlanan bir bilgi yarışmasının birebir kopyalanmış versiyonu olan Kendi Düşen Ağlamaz uygulaması, cep telefonu ve Tabletlere mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır.

Sizde bu uygulamayla, sanalda olsa bu heyecanı yaşamaya ne dersiniz?

Risk gerektiren bazen de şansa bağlı şıklar arasında en iyi seçim yapın ve paranızı muhafaza edip bir sonraki soruyu görebilin.

Unutmayın kazanmak için sadece 10 soruyu doğru yanıtlamanız ya da kriz anını iyi değerlendirmeniz ve bir anlık heyecana kapılmanız gerek. Bunlar bende var diyorsanız hemen uygulamayı indirin ve başlayın yarışmaya.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.