Kim Milyoner?

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Tarih 3 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.828

Kim milyoner olmak ister yarışmasının içeriği ile birebir örtüşen eğlenceli bilgi yarışması oyunu

Uzmanlar tarafından hazırlanan 1000i aşkın soru ile, güncel bilgilerinizi test edebileceğiniz ve bunu yaparken de para kazanacağınız, bir platform olan Kim Milyoner Olmak İster? yarışması ile, sizde hemen ücretsiz bir şekilde tanışın!

Yarışmayı Android cihazına indirdiğinizde, ekranın sol üst köşesinde Telefon Jokeri ile, bilgisine güvendiğiniz ve sorunun doğru yanıtını vereceğine inandığınız birini arayabilir, Seyirci Jokeri ile, seyircilere sorunuzu sorup verilen yanıtları 1’den 4’e kadar sıralı bir halde alabilir ve son joker hakkınız olan %50 Jokerini kullanarak, yanlış iki seçeneğin ekranda kırmızıya boyanmasına ve kalan iki şık arasında %50 şans yakalamanıza yardımcı olacaktır.

1 dakika içerisinde karar vermeniz gerekli, ya jokerlerinizi kullanacaksınız ya da 4 şıktan birini tercih edeceksiniz! İlerleyen sorularda emin olamadığınız ve 1000 lira barajını geçerseniz ve elde ettiğiniz meblağda sizin için yeterli ise, çekiliyorum diyerek, paranızı alabilir ve yarışmayı sonlandırabilirsiniz.

100 liranın alt limit olduğu ve katlanarak ilerlediği 15. soruda son bulan bu eğlenceli yarışma, gerçekten de bilgisayar ya da telefon da oyun oynamak isteyen fakat, karmaşık geldiği için oyunları ve kurallarını öğrenmekte zorlanan orta yaş grubu içinde ideal bir oyundur.

4 şıktan doğru olanı bulmanız gereken ve doğru şıkkı bulduğunuzda yeşil, yanlış cevapladınız da ise kırmızı ışığın yandığı hem keyifli hem de genel kültürümüzün sınandığı bir bilgi yarışmasıdır.

Cevap verirken acele etmeniz gerekiyor, yoksa 60 saniye süreniz dolar ve kazandığınız parayı elde edemeyip, yeni rekortmen olamadan elenirsiniz.

Bildiğiniz kadar ilerleyebileceğiniz Kim Milyoner Olmak İster? Uygulamasında, bazı soruları bilmeseniz bile, mantık yürüterek bazı seçenekleri eleyerek 4 seçeneği 2′ ye indirebilir be kalan iki şık arasından da şansınızı deneyerek bir seçim yapabilirsiniz.

Hiç bilginiz olmayan soru ve şıklarda, mantık yürütemiyor iseniz, yapmanız gereken şey, jokerlerinizi kullanmak olacaktır.

Dünyaca ünlü olan ve birçok Avrupa ülkelerinde yayınlanan genel kültüre dayalı bilgi yarışması olan, Kim Milyoner Olmak İster? Almanya, Avustralya, Arnavutluk, Fransa, Azerbaycan, Finlandiya, İtalya, Hindistan, Hollanda, İskoçya, Rusya, İsviçre, Polonya, Sırbistan, Avusturya ve Bulgaristan gibi pek çok ülkede, beğeni ile izlenmiş bir yarışmanın, online oyun versiyonu olan bu harika oyun, aynı platform düzenine göre, Android cihazlar ve tabletler için tasarlanmıştır.

Emin olunmayan sorularda riske girmeyi sevenler için, çok daha heyecan barındıran bu bilgi sınamasında, bilmediklerinizi öğrenecek veya unuttuğunuz bilgilerinizi tekrar gözden geçirmiş olacaksınız.

Ben milyoner olmak istiyorum! Diyorsanız hiç durmayın sizde yarışın!

Kim Milyoner?” İçin Bir Cevap

Kim Milyoner? İçin Yorum Yap