Benim Konuşan Tom'um

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi Android
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut 61 M
 • Tarih 2 sene Önce
 • İndirme Sayısı 1.495

Kedi Tom'u besleme ve farklı bölümler

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 1,00
Loading...

Outfit7 tarafından üretilen Benim Konuşan Tom’um ile sanal evcil bir yavru kedi sahibi olabilirsiniz.
135 ülke tarafından 1 numaralı oyun seçilen, Google Play Store uygulamasında 8.972.071 kişilik oylamada 5 üzerinden 4.4 puan alan, bir kedinin bakımı ile ilgili eğlenceli seçenekler sunan, harika bir oyun!

Özellikle de çocuklar için, eşsiz bir oyun fırsatı, sorumluluk öğretici bir oyun, ayağına basınca sizi uyaran, kuyruğunun çekince acıyla bağıran, tuvalet ihtiyacı, yemek ihtiyacı, uyku ve oyun için, size muhtaç minicik bir yavru kedi ile oyunlar oynayıp puan toplayabilir, hem kedinizin hemde yaşadığı evin tarzını kendi beğenileriniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz.

Özellikler;

 • Altın ve puan kazanmak için mini oyunlar oynayabilirsiniz.
 • Videolar kaydedebilir ve bu videoları sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz
 • Tom’u besleyebilir, istediği yiyecekleri yedirebilir ve onu büyütebilirsiniz
 • Diğer oyuncu ve arkadaşlarınızın kedilerini ziyaret edebilirsiniz.
 • Gerçek bir hayvan besler gibi duygularını görebilir onu mutlu etmek için çabalayabilirsiniz.

Benim Konuşan Tom’um ile eğlenceli vakit geçirin

Renkli paltalonlar, tişörtler, şapka veya saç modelleri, gözlükler ile yavru kedinizi çok daha sevimli hale getirebilirsiniz. Ayrıca tuvalet, mutfak, yatak odası ve salon mobilyalarını dilediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz.
Balkabağından, uzay versiyonuna, noel konseptinden, basketbola kadar her stilde mobilya ve aksesuar mevcut bu oyunda!

Kedinizin ihtiyaçlarını görebiliyor, hatta uyarı alıyorsunuz.

Sizinle devamlı diyalog halindeki, isim koyma hakkınızda olduğu bu minicik miyav gerçekten de çok masum! İster yemek yedirerek, oyun oynayarak büyütün tatlı kediciğinizi istersenizde, kestirmeden iksir içirerek. Seçim tamamen sizin! Bu iksirler biraz yüksek puanlılar ama, Tom’a en çabuk etki eden de onlar. İksir ile ne açlığı kalır, ne de uykusuzluğu!

Facebook ile bağlantı kurup extra puanlar kazanın

Diğer süper özelliği de Facebook ile bağlantı kurduğunuzda diğer Tomlar’ın puanlarını görebilir, sandıklarını açıp altın kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Sünger ve kova ile yıkanmaya bayılan Tom beslenirken de eğlenceli sesler çıkarıyor. Siz oyunları kazandıkça onun hem gardolabı, hemde buzdolabı genişliyor. Çocukluktan ergenliğe kademeli olarak büyüyor, minik kediniz ona yeterli vakit ayırdığınız zaman yetişkin bir kediye dönüşüyor.

Benim Konuşan Tom’um Oyun Oynadıkça Puan Kazandırıyor

Video izle puan topla, uçur, mutlu yüzü bul, balonları vur, giydir, fare döv, sapan kullan, istersen de kaç, piyano çal, zıpla, jelibon birleştir karar senin, dilediğin oyunu oyna ve Tom için altın topla.

Minicik kedinizi 9 farklı aşamada 999 seviyede büyütmek çok farklı bir tecrübe olsa gerek! Sizde bu tecrübeyi kazanmak için Google Play Store’dan ücretsiz indirip, eğlenin!

Benim Konuşan Tom’um Tanıtım Videosu

Benim Konuşan Tom'um İçin Yorum Yap