Konuşan Tom Altın Peşinde

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 40 MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.280

Konuşan Keid Tom'un altın peşindeki macera oyunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 3 puan.
5 üzerinden 1,67
Loading...

Sonsuz koşu oyunları kategorisinde en eğlenceli ve aksiyon dolu olanlarından biri olan Konuşan Tom Altın Peşinde oyunuyla, engelleri aştıkça kazanmanın keyfine doyasıya varacaksınız. Hava koşulları ne olursa olsun, ister havada ister karada, yapmanız gereken Tom’a yön verip, altınları toplamak ve size engel olmaya çalışanlara takılmadan, yolunuza devam etmek. Soygun olayının ortasında kalan iki kedi Tom ve Angela hırsız kedinin çaldığı altınları, toplamak için sizlerden yardım istiyor.

Hızlı ve dikkatli bir şekilde altınları toplamak için izleyeceğiniz istikamet üzerindeki engelleri aşarak hırsız kediyi takip etmeniz gerekiyor. Sadece altınları toplamakla kalmayıp, hayallerinizi süsleyen o muhteşem evi inşa etmenizi sağlayan bu uygulamayla, hayaller gerçeğe hızlı adımlarla yaklaşacak.

Saklanmış olan hazineleri ve sürpriz ödülleri kazanmak için kasaları açmak yeterli. Farklı koşma tarzlarıyla hedefe de çabuk ulaşın ve bu macerayı kazanan taraf olmanın ayrıcalığını yaşayın. Gücünüzü arttırıcı güçlendiricileri asla pas geçmeden alarak, bu koşudaki şansınızı arttırın. Konuşan Tom Altın Peşinde macerasında hızınızı kontrol ederek kullanmanın, avantajını sonuna kadar en iyi şekilde değerlendiren kazanacak.

Konuşan Tom ve arkadaşlarıyla heyecan dolu bu koşuda buluşmak için, sitemiz üzerinden bu harika uygulamayı kolayca indirin ve koşmaya hazır olun. Uçak tepesi, tren yolları ya da trafiğin olduğu bir mekanda, etrafa dağılmış olan altınları hemen toplayarak, yolun sonunu görmeyi çarpı iki puanı haneye yazdırmayı başaran bu oyunun galibi olacak. Kediciklerin bu eğlenceli aksiyonuna dahil olup keyif yapacak günler çok yakında. Atla, zıpla, hopla, koş ve o altınların hepsini toplayarak zirveye adınızı yazdırın. 10 milyondan fazla indirilen bu oyunu şimdi indirebilirsiniz.

Konuşan Tom Altın Peşinde” İçin Bir Cevap

Konuşan Tom Altın Peşinde İçin Yorum Yap