En İyi Geliştirici Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca

1.1.0.466
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi Android
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut 40MB
 • Tarih 2 sene Önce
 • İndirme Sayısı 941

Kedi Tom ve arkadaşları ile baloncuk vurmaca oyunu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Konuşan Kedi Tom‘un maceralarına bir yenisi daha eklendi. Konuşan Tom baloncuk vurmaca. Aksiyonu yüksek ve çok eğlenceli bir beceri oyunu olan bu oyun eğlenceli zaman geçireceksiniz. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu oyunu tek başınıza oynamak isterseniz Tom’un arkadaşlarının kilitlerini açarak kendiniz oynayabilirsiniz.

Kendinizi hazırlayın ve Tom’un macerasına dahil olun. Baloncuk vurma oyunlarına yeni bir heyecan getirecek olan bu oyun içindeki karakterleri kişisel zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Bölüm sonlarında karşınıza çıkan canavarları anında devirip bir sonraki tura geçin.

Bu Baloncuk Oyunu Öyle Kolay Değil

Konuşan Tom’un baloncuk oyunu göründüğü kadar kolay değil. Bir sonraki seviyelere geçmek sizi her seferinde biraz daha zorlayacak ve daha hızlı düşünmeye sevk edecek.

Oyunda ilerledikçe yeni çıkartmaları açabilir ve arkadaşlarının kilitlerini açabilirsin. En eğlenceli zamanları geçirmek için Konuşan Kedi Tom baloncuk vurma oyununa hemen başla.

Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca Nasıl Oynanır?

Oyunu yükledikten sonra açıyoruz. Oyunun nasıl yüklendiğini aşağıdaki videoda anlattık, oradan izleyip anlayabilirsiniz. Oyunu ilk açtığınızda bir kılavuz size neler yapmanız gerektiğini küçük bir el ile gösteriyor. Bu eli takip ederek de oyunun ilk acemiliğini atlatabilirsiniz. Ayrıca oyundan çıkmak istediğinizde “Pes mi ediyorsun” diyerek size gaz da vermeyi ihmal etmeyen bu oyundan çıktığınızda kedi Tom oldukça sinirleniyor.

Rakibini seçerek onunla savaşabilirsin. Ana ekrandayken “VS” butonuna basarak karşına gelecek rasgele bir rakip ile oynayabilirsin. Bu rakibine tekrar oynama isteği gönderebilir ve sohbet edebilirsin.

Karakterlerin Kilidini Açtıktan sonra onları seçip onlarla oyununa devam edebilirsin. Konuşan Tom baloncuk vurmaca oyunundaki karakterler aşağıdaki gibidir;

 1. Konuşan Tom
 2. Konuşan Hank
 3. Konuşan Angela
 4. Hip Hop Tom
 5. Rockçı Hank
 6. Pop Yıldızı Angela
 7. Ninja Tom
 8. Kimono Angela
 9. Samuray Hank
 10. Prenses Angela
 11. Ejderha Hank
 12. Şövalye Tom
 13. Korsan Angela
 14. Hank Sparrow
 15. Kaptan Tom

Her kazandığınız çıkarma ile yeni karakterlerin kilitlerini açabilirsiniz. Kendi arkadaşlarınızla oynamak için facebook ile bağlanmanız gerekmektedir.

Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca Tanıtım Videosu

Baloncuk vurmaca oyununu google play store üzerinden nasıl indireceğinizi ve oyuna ilk başlandığında neler yapılacağını aşağıdaki video aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

En İyi Geliştirici Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca” İçin 2 Cevap

 1. ahsen yesilovacik

  Benim konuşan tom’um oyunu ile tanıştığım ilk andan itibaren sanki benim minik bir yavru kedim var. Onu sevmek beslemek ve bakımını yapmak zorundaymisim gibi hissettim. Uyku aralarında uyarı sesine kalkıp kedicigimi doyurmuslugum tuvalete goturmuslugum vardır. Uyusun diye lambayı kapatmisligim uyanınca ışığı yakmisligim. Karnını doyurmak ya da ona birşeyler kıyafettir eşyadır almak için oyun oynamam lazım. Ve en eğlenceli oyunlarından biri olan baloncuk vurma. Aynı renkteki en az 3 balonun birbirine deyip patlamasına dayalı harika bir oyun.

En İyi Geliştirici Konuşan Tom Baloncuk Vurmaca İçin Yorum Yap