İndirKEY.com Kullanım Şartları

Aşağıdaki metinde İndirKEY.com sitesi kullanım şartları belirtilmiştir. Bu şartlar tüm üyeleri ve kullanıcıları ilgilendirdiğinden lütfen dikkatlice okuyun.

İndirKEY.com sitesi olarak tüm uygulama ve programların yasal olarak dağıtılan sürümleri ve dağıtıcı firmanın indirme linkleri ile birlikte verilmektedir. Hiçbir uygulama ve program üretici firmadan izin alınmadan sunucularımızda barındırılmamaktadır. Sitemizden indirip kullanacağınız tüm uygulama ve programların sorumluluğu size aittir. Bu konuda İndirKEY, sadece aracı konumunda olduğundan hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılması tamamen sizin sorumluluğundadır.

E-Bülten Kaydı Hakkında

e-mail bültenlerine sadece kendi isteğiniz ile kayıt olabilirsiniz. Bu nedenle bültene kayıt olduğunuzda İndirKEY bilgi ve tanıtım maillerini kabul etmiş sayılırsınız. Gelen maillerden rahatsız olduğunuzda veya istemediğinizde bültenden çıkabilmeniz için mutlaka bir bağlantı bulundurulacaktır.

Korsan ve Kötü Amaçlı Yazılım Uyarısı

Sitemizde yayınlanmasını istemediğiniz kötü amaçlı yada korsan bir yazılım gördüğünüzde bunu bize mail yolu ile iletebilirsiniz. Uygun görüldüğünde en kısa sürede sistemlerimizden kaldırılacaktır. Ayrıca telif hakkı ihlali için kanıtlarınızla mail yolu ile ulaşarak ilgili uygulama yada programın kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu uyar kaldır uygulaması 3 iş günü içinde sonuçlanacaktır.

Site İçeriğini Başka Yerde Paylaşma

Sitemiz içinde bulunan yazı ve bilgilendirmeleri “Kaynak Göstererek” istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Kaynak gösterilmeden kopyalanıp yayınlanan yazıları kaldırma ve silme hakkını İndirKEY saklı tutar.