Last Empire-War Z – Zombilerle Savaşılan Strateji Oyunu

Hayatta kalmak için en iyi planı yapmanızı gerektiren Last Empire-War Z  ile, azmeden ve cesaret eden kazanıyor. Küresel bir strateji oyunu olan Last Empire-War Z ile zombilerle mücadele ettiğiniz oyunda heyecan hep dorukta hiç bitmiyor.

Hayatınızı sürdürmek için öldürmeniz gerek. Güçlü düşmanlara karşı zorlu bir savaşın içinde olacağınız bir oyun. Kaynaklarınızı yağmalamalarına izin vermemek için her zaman dikkatli ve cesaretli olmanız gerek.

Gücünüzü arttırmak ve düşmanlarınızı yok etmek için, müttefiklerle işbirliğine girebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursa olsun, savaşları hemen bir izleyici olarak görebilme olanağına sahipsiniz. Ait olduğunuz alanı genişletip, kıyamet günü ordusunu kurun ve gücünüzü rakiplerinize kanıtlayın.

Savaş stratejilerini geliştirip komutan olun ve hakimiyet her zaman sizde olsun. Last Empire-War Z uygulamasıyla, en iyi gözlemleyen ve ilgilenen taraf kazanacak. Yaklaşan kıyamet gününe hazır olmanız için, elinizi güçlendirin. Elinizdekileri en iyi şekilde kullanıp, hamleleri doğru zamanda yapın ve zirvede olmanın keyfini çıkarın.

Gerçek zamanlı Last Empire-War Z oyununda çok dikkatli ve temkinli olup, asla vazgeçmeyin. Hırsız mı? Yoksa Zombi mi? Olacağınız size bağlı, en iyi stratejinizi yapın ve hayatta kalmayı başarın.

  • Savunma ve Hamle gerektiren
  • Cesaret gerektiren
  • Strateji yapmayı gerektiren
  • Hırslı olmayı gerektiren
  • Dikkat gerektiren

Tüm bunları ben en iyi şekilde yaparım diyenleri sitemize bekliyoruz. Gelin ve bu tehlikeli oyuna sizde dahil olup, komutanlık görevini başarılı bir şekilde gerçekleştirip, zirveyi zorlayın.

Last Empire-War Z Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

2 thoughts on “Last Empire-War Z – Zombilerle Savaşılan Strateji Oyunu”

    1. Oyun ile ilgili tanıtım ve indirme linklerini veren aracı bir siteyiz. Oyun ile ilgili sorunlarınızda yardımcı olamıyoruz. Oyun yapımcıları ile iletişime geçmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.