Layout from Instagram – Instagram Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Instagram tutkunlarının beğenisini kazanacak en iyi uygulama Layout from Instagram ile, fotoğraf kombinasyonundaki yeteneklerinizi sergileyin. Fotoğraf kabini ile çektiğiniz fotoğrafları yerleşim yerlerine koyarak en beğendiğini seçip düzenle ve kişiselleşmiş özel bir görsellik yakalayın. Layout, kolay kullanımı ile kontrolü tamamen size bırakıyor.Görselleri düzenlemek için ekrana dokunmanız yeterli.

Boyutlandırmak ve yansımaları oluşturmak isteyen kullanıcılar için, oldukça basit yöntemler sunan uygulamayla ekranlar farklı bir tarz kazanacak. Editör sizsiniz, kontrol tamamen sizde ve sizin hayal dünyanıza göre şekilleniyor. Kısa film tadında temasıyla bir hikaye anlatan Layout from İnstagram ile, sevdiklerinizle tek kareden oluşmayan tasarımla yaptığınız paylaşımlarla beğenileri toplayın.

Tek seferde 9 pozu kombine edip, kendinize özel yerleşimler oluşturup, seçmek zorunda kalmamanın keyfini çıkarın. Yüzler sekmesini kullanarak belirli arkadaşlarınızın olduğu fotoğrafları çok daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Fotoğraflarınıza doğal bir görünüm kazandıran Layout ile, anı yakalamanın keyfine varın. Yerleşimleri cihazınızın kamerasına kaydedip Instagram hesabınızda ya da diğer ağlarda paylaşarak, sevdiklerinizin görmesini sağlayın. Yakındakiler sekmesinde en son seçtiğiniz 30 fotoğrafı görebilir ve bunu en hızlı şekilde yapmanın konforunu yaşayın. Instagram’ın filtreleme özelliğini de kullanarak yerleşimleri çok daha kaliteli ve kusursuz bir görüntüye ulaştırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bu harika fotoğrafçılık uygulamasını indirin ve yaratıcılığınızı sevdiklerinizle kolay ve en hızlı yoldan paylaşın.

[indir id=”3329″] [indir id=”2284″] [indir id=”1484″]

Benzer İçerikler

14 thoughts on “Layout from Instagram – Instagram Fotoğraf Düzenleme Uygulaması”

  1. indirdim kullanıyorum her zaman da başka birkaç yerden indirmeye çalıştım ama başarılı olmadı reklam içeren bişeyler çıktı hep karşıma buradan indirdim mutluyum teşekkürler indirkey

  2. işte bu layout from instagram. cok isime yaradi tesekkur ediyorum. Böyle kaliteli siteler insallah istedikleri yere gelirler

  3. ben bu uygulamadan çok memnunum. Farklı farklı şablonlarla güzel resimler yapılıyor tavsiye derim yani indirin bence.

  4. instagramın layout uygulaması ile resimerde güzel kolajlar ile paylaşıyorum. ünlüler de bu şekilde mi yapıyo acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.