League of Stickman Free – Yılın En İyi Aksiyon Oyunu

Bu yılın en iyi kaydırmalı aksiyon oyunlarından biri olan League Of Stickman indir Free uygulaması ile, insanlığı kurtarmak için savaşın.

  • Aşamalar
  • Ekipmanlar
  • Kabiliyet
  • Mükemmel savaş sahneleri
  • Aksiyon dolu görsel bir şov
  • Basit ve sorun yaratmayan özellikler
  • Lider tablosu
  • Çöp adam kahramanları

Yıl 2050 radikallerin başlattığı bir biyolojik silah araştırması sırasında kimyasal bir sızıntıdan dolayı, birçok insan zombiye dönüştü. Yaşanan bu kargaşada sosyal düzen tamamen bozuldu ve çok sayıda insan hayatını kaybetti. Zombiye dönüşenlerin bazıları genetik mutasyonlardan dolayı doğaüstü güçlere sahip oldu.

Doğaüstü güçlere sahip olanlar insanlığı yok eden zeminlere karşı bir savaş başlattı. Sizde bu savaşta insanlığın tekrar eski düzenine kavuşması için destek vermek istiyorsanız, bu gerilime karşı savaşacak gücüm var diyorsanız, hiç düşünmeden sitemizi ziyaret edip 2016’nın en çok beklenen oyunu olan League Of Stickman idnir Free uygulamasını indirin ve canavarlara karşı tüm yeteneklerinizi sergileyin.

Havaya yükselip, çift vuruş yaparak adeta ölümcül kombo özelliklerini sergileyip, heyecan ve aksiyon dolu bu maceraya sizde katılın. Kahramanların kilidini açarak, ekibinizi daha da güçlendirip, kazanma şansınızı ikiye katlayın. Zombi kıyametine bir son vermek için insanlığı kurtaracak çöp adam kahramanına ihtiyaç var. Yakın dövüş ustaları ya da uzun menzilli saldırganlar özelliğine sahip çöp adam kahramanı bir olup, zeminlere karşı zorlu bir mücadele verecek. Sizde bu savaşta yer alıp, kahraman olmak için, yüksek kalitedeki grafiklere ve mükemmel efektlere sahip olan bu harika uygulama ile, tanışıp savaş deneyimini yaşayın.

5 Milyon indirme sayısına ulaşan ve kullanıcılarının büyük çoğunluğundan 5 yıldız alan League Of Stickman indir ücretsiz oyunu ayrıca yılın en iyi aksiyon oyunu, en iyi görsel denetim ödüllerini de almıştır.

League Of Stickman Free Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

1 thought on “League of Stickman Free – Yılın En İyi Aksiyon Oyunu”

  1. Korku filmlerinin en bas karakterlerinden biri olan zombiler :((((( benim en ilginç bulduklarimdan bundan midir bilmiyorum bu oyunu çok sevdim. Dövüşmek ve yenmek yani kahraman olmak tam benlik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.