Learn Chinese – ChineseSkill Android Çince Öğrenme Uygulaması

Mandarin Çincesi Çin halkının en çok konuştuğu, en bilinen lehçesidir. Kuzey Çin’de konuşmakta olan bütün lehçeler mandarin olarak sınıflandırılır. Resmi dil olan mandarini hem pratik hem de eğlenceli bir metotla öğrenmek isterseniz, Learn Chinese ChineseSkill uygulamasını hiç zaman kaybetmeden, akıllı cihazınıza yükleyin ve çinceyi sular seller gibi öğrenin.

Çinceyi bilmeyip yeni başlayacaklar için harika bir içeriğe sahip “Eğitim Kategorisi” dahilinde olan uygulama ile, en ideal yolla en zor diller arasında yer alan çinceyi öğrenin.

Learn Chinese – ChineseSkill Özellikleri

 • Konuşma
 • Okuma
 • Yazma
 • Tekrar
 • Seviye
 • Oyun tabanlı müfredat
 • Çoklu test modu
 • Otomatik konuşma değerlendirmesi
 • Senkronizasyon
 • Çince karakter ve anahtar kelimeler

İş hayatınızda bildiğiniz dil sayısı kadar kariyerinize bir adım daha, başarı ekleyebileceğinizi düşünecek olursak ve ülkemizin Çin ile olan ticari ilişkilerini değerlendirmiş gerekirse, Çin dilini öğrenip çince konuşmanın size katacağı avantajı gözardı etmemek gerek.

İnteraktif bir düzene sahip olan uygulama Learn Chinese ile, mandarin dilinin temel dil karakterlerini eğlenerek öğreneceksiniz. Yeni başlayanları düşünerek optimize edilmiş uygulama, ezberinizi güçlendirip, öğrenme şeklinizi kişiselleştiriyor. Tamamen ücretsiz olan uygulamayla, aralıklı tekrar sistemiyle bilgileriniz hep taze kalacak.

Learn Chinese - ChineseSkill Android Uygulama İndirme
Learn Chinese – ChineseSkill Android Uygulama İndirme

Telaffuz hızınızı belirleyin ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir rekabete girip, kazanan taraf siz olun. Dil bilgisi, çevrimdışı kullanım, dinleme testi, el yazısı gibi özelliklere sahip uygulama ile, çince öğrenmenize hiç bir şey engel olamayacak.

Bu şahane uygulamayla öğrendiğiniz çince ile, dil bilme konusunda kendinizi hem geliştirip hem de, dünya genelinde zor durumda kalma şansınızı +1 puanla halletme imkanına sahip olun. Etkili ve akıcı bir dille çince konuşup, herkesi kendinize hayran bırakın.

Learn Chinese – ChineseSkill Tanıtım Videosu

Benzer İçerikler

1 thought on “Learn Chinese – ChineseSkill Android Çince Öğrenme Uygulaması”

 1. 1 lisan 1 insan sözünden yola çıkarsak harika bir yardımcı destek uygulaması. Aldığı 5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.