Android İçin LEGO® Juniors Create & Cruise Oyunu Uygulaması

Çocukluğumuzun en sevilen oyuncakları arasında yer alan Lego, şimdi zamanın en popüler teknolojik alışkanlıklarından Android oyun dünyasıyla buluşmuştur. LEGO Juniors Create&Cruise ile, legoyla hayalleri cep telefonu ekranına yansıtma şansı sunuyor.

4 ve 7 yaş grubuna uygun olarak tasarlanmış resmi Android Lego uygulaması olan bu oyunla, çocuklar özgürce seçimler yaparak kahramanlarını ister araba isterler ise helikopterle, yönlendirme fırsatı buluyorlar.

Yaptıkları mini figürlerle kazanacakları parayla, yeni lego setlerini açabiliyorlar.

Farklı renk ve görevlere sahip bloklar ile, kendilerine ait mini bir sanal dünyayla buluşan çocuklar, evlerindeki gerçek lego oyuncakları içinde ilham kazanmış oluyorlar. Çocuklarına katkı sağlayacak ve hayal etme yeteneklerini geliştirecek oyun arayan anne ve babalar için ideal bir Android oyunu olan LEGO Juniors uygulaması, yaratıcılık kabiliyetlerini de geliştirmektedir.

LEGO® Juniors Create & Cruise Genel Özellikleri

  • Ücretsiz
  • Reklam yok
  • Grafik tasarım
  • Yeni bölüm ve modeller

Çocukların beğenerek oynayacakları bu oyun, dünya genelinde çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Miniklerin keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmış LEGO Juniors ile, şimdi eğlence zamanı.

Benzer İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.