Lep’s World 2 🍀🍀 Android İlerlemeli Beceri Oyunu

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 232

Android için ilerlemeli arcade oyun

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Toplam 1 puan.
5 üzerinden 1,00
Loading...

Uygulamayı indirdiğiniz zaman önünüze çıkan 4 kapıdan ilkine tıklayarak Lep’s World 2 🍀🍀 macerasına başlıyorsunuz. Süper Mario tarzında sağa, sola yön tuşları, zıplama tuşu ile yeşil  hobitlere benzeyen kahramanınızı yönlendirip, taş görünümlü tuğlaların arasına gizlenmiş yonca sembolüne zıplarak vurup, yoncayı düşürün ve alınca da puan kazanıp yolunuzda ilerlerken, yoldaki sevimli hayvanlara dokunmadan veya üzerine zıplayıp yok ederek yolunuza güvenli bir şekilde devam edin. Lep’s World 2 🍀🍀 beceri oyunları kategorisine dahil olan arcade ve çok keyifli ayrıca çocuklara da uyan eğlenceli bir oyun.

Lep’s World 2 🍀🍀’de Leprechaun köyünden altınları çalıp dünyayı ele geçirme planını bozmak için, 64 bölümden oluşan bu zorlu platformu tamamlayarak zafere ulaşmak gerekiyor.

Yolunuza çıkan altınları toplayın, kozalakları düşmanlarınıza atarak onları yok edin, yüzün, sallanın, engelleri aşıp, arıdan, kirpiden, kaplumbağadan ve salyangozdan uzak durarak gökkuşağına zıplayarak bölüm sonuna gelin. Her bölümde farklı bir mekanda ve farklı karakterlere karşı oynanan eğlenceli bir oyun olan Lep’s World 2 🍀🍀 ile, keyifli zaman geçirin.

Lep’s World 2 🍀🍀 mükemmel grafik tasarımı ve birbirinden zorlu 13 düşmana karşı verilmesi gereken bir mücadelede güneşli bir günden, karlı bir güne ya da esrarengiz bir geceye adrenalin katan çocukluğumuzun en gözde oyunlarından Mario’yu sevenlerin kesinlikle seveceği, yetenek gerektiren bir oyun.

Büyücüye engel olabilecek tek kişi olan Lep bu büyüyü bozup, hain planı bozmak zorunda. Bu engeller ve düşmanlarla dolu macerada ona yardımcı olmak isterseniz, sitemizden bu harika oyun Lep’s World 2 🍀🍀 indirip, “Play” butonuna basmanız yeterli.

Lep’s World 2 🍀🍀 Güncelleme İle Gelen Yenilikler

  • Optimize kontrol ve tablet
  • Daha iyi performans ayarları
  • Bug ve hata giderimleri
  • Full HD Çözünürlük Bug Giderilmesi

Kahraman olmak için önce bazı şeyleri başarmak gerekir. Yolunuza çıkan zorlu etapları geçerek bu oyunun kahramanı siz olun. Şimdi oyun oynama ve eğlenme zamanı.

Lep’s World 2 Oyun Tanıtım Videosu

 

Lep’s World 2 🍀🍀 Android İlerlemeli Beceri Oyunu İçin Yorum Yap