letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat

Letgo ile evinizde kullanmadığınız eşyalarınızı satabilri ve satılık olan eşyalardan ucuza alabilirsiniz

Günümüzde çok sık tercih edilen 2. El eşya kullanımı, ekonomik açıdan da aile bütçesine oldukça yarar sağlamaktadır. LetGo ile kullanmadığınız eşyalarınızı satışa çıkarabilirsiniz. Temiz kullanılmış ve daha da uzun süre kullanılmaya uygun olan 2. El pazarı adı altında satılan eşyalar, internet ortamında da artık çok kullanılan bir yöntem.

2. El eşya satışı için, özel olarak tasarlanmış siteleri takip ederek ürün satın alabilirsiniz. Bu ekonomik uygulamayı kullanarak satış olanağı sağlayan, ticari platforma dayalı harika bir program, adeta bir fırsat yaratma ya da yakalama yöntemlerinden biridir. Kazanmak için şimdi letgo uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Letgo Android uygulaması ile, 2. El eşya alım-satımı yapabilir ve çok hızlı olarak ilanınızı hedeflenen kitleye ulaştırabilirsiniz. Özellikle de çocuk giyim ve ürünleri bu konuda çok ideal bir kullanıcı kitlesince rağbet gören bir alan!

Beşikten yürütece, mama sandalyesinden bebek arabasına varana kadar genellikle, 0-3 yaş grubuna hitap eden ürünlerin satışı çok daha kolay ve çok daha az kullanılmış, yıpranmış olur. Oturduğunuz yerde sadece eşya değil, araba ve motosikletten bilgisayara, cep telefonuna varana kadar ürün yelpazesi oldukça geniştir.

2. Ele dahil olan her ne varsa, kategoriler halinde Letgo’da sizleri bekliyor

Alıcı ve satıcı bu uygulama üzerinden özel olarak mesajlaşıp anlaşabilirler. Letgo kamerası ile satışını yapmak istediğiniz ürünün ya da eşyanın fotoğrafını çekin, 1 dakikayı bulmadan ilanın listede yerini alsın!

Facebook hesabı ya da e-posta adresi ile, otomatik olarak bağlanabilir ve garanti ışığında, adil bir ticaret yapabilirsiniz. Alım ya da satım hiç fark etmez çizginin hangi tarafında olduğunuzun bir önemi yok! Sonuç olarak kazançlı çıkan yine siz olacaksın. Günün her saati açık bir online mağazası, hem de size özel, ister ürün paylaşıp, satın isterseniz de ihtiyacınız olanı önemli bir miktarda para ödeyerek satın almak yerine, çok daha ekonomik olanı yani, 2. El satın alabilirsiniz.

Hayat çok daha ekonomik, paylaşılmaya değer ve yaşamdaki  en güzel erdemlerden biridir, israfa engel olmak, vesile olmak, Letgo’da paylaşmanın en pratik ve uygun yolu için Letgo indir!

İlanınızı takip edebilir, yeni ilanlar oluşturabilirsiniz. Hayat standartları gereği zaruri ihtiyaçlar mevcuttur, A’dan Z’ye aradığınız her şeyin yeni adresi, online satış yapmanın en hızlı yolu ve ek kazanç kapısını aralayan güvenilir bir uygulama!

letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat Ekran Görüntüleri

letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

2. El her türlü eşyanızı ve aracınızı satabileceğiniz en güvenilir uygulama

Letgo indir
User Rating: 4.65 ( 1 votes)

6 thoughts on “letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat”

  1. birçok eşyayı letgodan sattım. Çok güzel bi uygulama yapmışlar. Sahibinden para isteyip duruyor iyi oldu bu

  2. Gerekli olan ihtiyaclarima fazla para vermek yerine letgodan alıyorum hem ben karlı çıkıyorum hem satış yapan kazanıyor.

  3. Evinizin tıka basa dolu olan yerlerini bosaltmaniz için iyi bir fırsat sunan letgo ile, kullanmadiginiz esyalarinizi satarak hem alan acin hemde para kazanın.Ben en azından böyle yapıyorum ve arkadaşlarıma tavsiye edebiliyorum.

  4. elimde kalan tüm eşyaları letgo ile sattım. güzel ama kullanması biraz zor bi uygulama.

    1. evet letgo kullanımı biraz zor fakat çok kaliteli bir uygulama. her geçen gün eksiklerini gideriyorlar. Örneğin ilk satış yapacağınız zaman resmi direk paylaşıyor açıklama yazmanıza veya başka resim eklemenize olanak vermiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.