Looney Tunes Dash!

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 82,33MB
  • Tarih 2 sene Önce
  • İndirme Sayısı 211

Çizgi film karakterleri ile macera dolu sürükleyici oyun

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Zynga’nın sunduğu, Looney Tunes Dash! ile çizgi film kahramanlarıyla maceradan macera koşmaya hazır olun! Özellikle minik kullanıcılar için, ideal bir oyun, Looney Tunes Dash şimdi Google Play Store üzerinden yine ücretsiz kaliteli sunumuyla, online olarak eğlenceye davet ediyor.

Zıplayan, durmadan koşan, ezen, yıkan bir kahramana yön verip, oyundaki karakterlerin her birinin kendine ait özellikleri, koleksiyoncu kartını öğrenirken adrenalin dolu Looney yolun tadını çıkarıp, eğlenme vakti.

Looney Tunes Dash! oyununda, hedeflenen yerlere gidebilmek için, harita üzerinde seviyeleri geçerek ilerleyip, kilitleri açmak, daha süratli aşamaları bitirmek içinde tüm karakterlerin kendine ait yetenek kilidini açmak gerekiyor.

Kahramanınızı uçurmak istiyorsanız, güç takviyelerini alıp, kutunuzu doldurun, bilgi edinmek için, koleksiyoncu kartlarını hemen toplayın.

Çocukların en sevdiği çizgi film kahramanları, Bugs Bunny ve dostları. televizyon ekranlarından Android işletim sistemine dahil olarak, akıllı telefon ve tabletlerde sizi keyifli bir serüvene çağırıyor.

Paraları toplamak ve çok daha fazla puan almak için, sevimli dostlardan oluşan oyun karakterlerini, oyuna getirmek gerekiyor. Dilerseniz, oyuna Facebook ile bağlanıp diğer kullanıcılarla da irtibata geçmek mümkün. Bir seviyede 3 yıldızı toplayıp uzmanlık yıldızı sahibi olmak yeterli! sende bu eğlenceye katıl ve haritayı sonlandır. Renkli oyun karakterleri, renkli bir oyun dünyasında, onlara yön verip, aşama aşama zafere götürecek, gizli kahramanlarını arıyor.

Looney Tunes Dash! Tanıtım Videosu

Looney Tunes Dash!” İçin Bir Cevap

Looney Tunes Dash! İçin Yorum Yap