MARVEL Avengers Academy

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi Android
 • Dil İngilizce
 • Üretici
 • Boyut 90 MB
 • Tarih 2 sene Önce
 • İndirme Sayısı 116

Birbirinden yetenekli süper kahramanlar ile macera dolu zorlu bir oyun

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Iron Men, Thor, Captan America, Hulk, Black Widow gibi Marvel kahramanlarından oluşan, esrarengiz ve sıradışı bir oyun olan MARVEL Avengers Academy ile tanışın ve aldığınız direktiflerle başlayın bambaşka bir dünya kurmaya!

Nick Fury ve PapperPotts, seni göreve çağırıp sana yapman gerekenleri söylüyor. Kuleler ve kampüsler yapmak için sana ve  Marvel Kahramanlarına ihtiyaçları var. Bu zorlu mücadelede sahneye ilk çıkan, göreve çağrılan ilk kahraman Iron Men olacak, ona verilen talimatları yapabilmesi için yön vermek ve hedefe doğru onu ilerlet!

Iron Men istenilen yerleri inşaa ederken, alana gelen ikinci kahramanımız da Kelebek Kadın denilen Wasp oluyor. Oyun alanındaki görevleri başarıyla tam zamanında yerine getirin, kahramanınızı doğru yönlendirin ve Wasp 1. Kademesini başarıyla tamamlasın, 3. Kademeye gelerek Wasp’ in çok daha güçlü olmasını ve kostümünü tamamlamasını sağlayın.

Bu şekilde kahramanlar 1. Seviyeyi tamamladıkça hem level atlıyor, hem de oyuna bir kahraman daha dahil oluyor. Ekip görev yerlerine dağılıp, istenilenleri inşaa ederken sizde puanlarınızı arttırın ve yepyeni aşamalara geçip, en iyi olun!

Wasp sana bazı yerleri istediğini ve bu konuda ona yardımcı olmanı isteyecek. Kilitleri aç, taşları topla, Wasp selfie çekim yapıyor, harika kanatları sayesinde uçarak hedefi vuruyor.

Her level de, oyuna katılan kahramanlar sayesinde kadro tamamlanacak ve birbirinden hem fiziksel hem de yetenek bakımından çok farklı Marvel Kahramanlarıyla şimdi eğlence zamanı! Sadece verilen görevleri başarıyla sonuçlandırmak yetmiyor arada düşmanlarla da mücadele etmeniz gerek.

Tüm kahramanların özellikleri bambaşka boyutta;

 • IRON MEN: Kalbinin yerinde kocaman bir mıknatıs var ve bunu düşmanlarını yenmek için kullanmaktan asla çekinmeyen ve vücudu özel renkli zırhlarla kaplı, uçan süper bir kahramandır.
 • WASP: Aynı bir kelebeği andıran kanatları ileuçarak, düşmanlarıyla kıyasıya mücadele eden dişi bir kahramandır.
 • LOKİ: Mitolojide tanrı Loki’ nin Marvel versiyonu olan, bu çok kuvvetli ve hızlı kahraman, kalın derisi sayesinde darbelerden korunmuş, zihinsel bazı yetenekleri ile gizli güçleri ile uaptığı büyülerle, her şeyi değiştirecek bir kabiliyete sahip bir kahramandır.
 • BLACK WİDOW: Çok iyi silah kullanan, çevik ve düşmanlarını alt etme konusunda oldukça başarılı bir bayanla baş etmenin hiç te kolay olmayacağının kanıtı bir kahramandır.
 • HULK: Yeşil dev adam! Önceleri sadece sinirlendiğinde gücü yükselen hulk, zamanla sadece sinirlenince değil, her zaman yer yerinden oynayacak şekilde vurduğu yumruğu ile rakiplerini titreten bir kahramandır.
 • CAPTAN AMERİCA: Üst düzey zihinsel ve fiziksel kondisyon sahibi, çok iyi bir akrobat ve taklit yapmayı seven, mükemmel bir nişancı ve harika bir savaş komutanı niteliklerine sahip bir kahramandır.

İyi bir takım olan Marvel partnerleri ile alışılmışın dışında bir göreve varım diyorsanız, tüm kahramanların kostümlerini tamamlar ve istenilen alanı ben inşaa ederim diyorsanız, hiç vakit kaybetmeden MARVEL AVENGERS ACADEMY ile maceraya başlayın!

MARVEL Avengers Academy İçin Yorum Yap