Messenger için Shout!

Son Sürüm (Android)
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Hemen İndir

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 28

Android için fotoğraflara cümleler ekleme ve oynatma uygulaması

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Puan Verilmemiş)
Loading...

Son yıllardaki en popüler sanal uygulamalar arasında yer alan eğlenceli SnapChat benzeri Messenger için Shout uygulaması ile, çektiğiniz fotoğraflarınızın üzerine dilediğiniz yazıları yazıp, anlatmak istediğiniz mesajı arkadaşlarınıza gönderip, duygularınızı farklı bir yöntemle dile getirin. Uygulama kullanım bakımından çok kolay ve hızlı kullanıma uygundur.

Ücretsiz Caps olanağı sunan bu uygulamayla akıllı cihazınızı kullanarak, dostlarınızı şaşırtmaya ne dersiniz İletişimi çok daha renkli ve eğlenceli hale dönüştüren sosyal paylaşım sitesi Facebook tarafından sunulan Shout uygulaması ile, fikirlerinizi çok daha güçlü şekilde yansıtın.

Sıradan iletişim yöntemlerinden sıkılmış yeni formül peşinde olan yeni nesil için, aradıkları farkı bulmaları konusunda, oldukça cömert davranan bu uygulamayla haberleşmek çok eğlenceli. Eğlenmek ve keyifli zaman geçirmek için seçenek arayan gençler bu uygulama ile tanışın ve mesajlarınıza tarz katın.

Messenger için Shout! ile eğlenceli resimler ve videolar.

Android işletim sistemli akıllı cep telefonları ve tabletler için geliştirilmiş olan fotoğraflara yazı ekleme özelliği aracılığıyla, iletişim kurmayı sağlayan Messenger için Shout uygulamasıyla sıkılmaya vaktiniz kalmayacak.

Hayallerinizi tasarlamak yerine uygulamaya geçirebileceğiniz bu platformda, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. İngilizce yayınlanan ve 1MB boyutunda olan uygulamayla, yaratıcılığınızı konuşturun.

Kendi Caps’lerinizi kendi mizah becerinizi kullanarak oluşturup, Messenger aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşınve sıradan bir anı keyifli hale dönüştürmenin ayrıcalığını yaşayın. Haberleşip mesajlaşmak artık bu uygulama ile çok daha eğlenceli. Sitemizden uygulamayı indirin ve dostlarınıza eğlenmeleri için bahane yaratın.

Messenger için Shout!” İçin 2 Cevap

  1. Resimlerime yazı yazıp paylaşıyorum ve ne anlatmak istiyorsam ona görsel bir efekt katiyorum ve arkadaşlarıma bu şekilde sürpriz yapmakta hoşuma gidiyor.

Messenger için Shout! İçin Yorum Yap