Milli Piyango Sonuçları Android Uygulaması İndir

Milli Piyango Sonuçları uygulamasını Android işletim sistemini kullanan telefon ve tabletlerinize yükleyebilir ve yılbaşı biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını kontrol edebilirsiniz. Uygulama resmi Milli Piyango uygulaması değildir fakat sonuçlar kesinlikle doğrudur. Bu uygulama ile biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını kesin olarak anlayabilirsiniz.

Bu uygulama ile Sayısal Loto, Süper Loto, On Numara, Şans Topu gibi şans oyunlarının ikramiye kazanan numaralarını öğrenebilirsiniz. Uygulamayı sadece yılbaşı için değil her zaman kullanabilirsiniz. Birazda uygulamanın kullanımı hakkında bilgi verelim;

Uygulamayı yukarıdaki indirme butonunu kullanarak Play Store’dan indirip yükledikten sonra simgesine dokunarak uygulamayı açın.

Milli Piyango Sonuçları Uygulaması Ekran
Milli piyango sonuçlarınızı çok basit bir şekilde öğrenebilirsiniz

Uygulamayı açtığınızda ekrana 5 farklı menü gelecek. Bu menülerden hangi şans oyununun sonucunu öğrenecekseniz onu açın ve bilet numaranızı girerek kontrol et butonuna basın. Sonuçlar hemen gelecektir. Biz bazı bilet numaralarını kontrol ettik herhangi bir sorun yok sonuçlar doğru şekilde geliyor. Tabiki biletlere çıkan bişey yoktu. yoksa bu yazıyı size maldivlerden yazardım.

 

Benzer İçerikler

1 thought on “Milli Piyango Sonuçları Android Uygulaması İndir”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Algılandı

Tek gelir kaynağımız reklamlarımız. Lütfen buna mani olmayın. Sizi rahatsız etmeyecek reklamlar yayınlıyoruz.