milli piyango bileti sorgulama

Milli Piyango Sonuçları Nasıl Kontrol Edilir?

Şans oyunları içerisinde yıllardır varlığını sürdüren Milli Piyango bileti, alıcılarını birkaç dakika içerisinde yapılan çekilişin ardından, zenginler listesinde zirveye taşıyabilecek özelliğe sahiptir. 7 tane rakamın yan yana gelmesiyle bir anda değişen hayatınızda, bu ödül sayesinde dilediğiniz değişiklikleri yaparak, hayal ettiklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uğurlu rakamların olduğu veya şanslı bayileri tercih ederek yapılan hareketler, alıcı için eğlenceli bir totem anısı kalarak, düşlenen hayata bir umut ışığı olur. Ayda 3 kez yapılan bu çekilişlerdeki en büyük heyecan, yeni yılda yani yılbaşı çekilişlerinde yaşanmaktadır. İkramiyenin miktarı hayallerin büyüklüğü konusunda limiti belirler.

Bu yılki büyük ikramiye tam 60 milyon TL‘dir.

2017 yılına zengin girmeyi düşünmek değil, imkan sahibi olup, yapmak istediklerini erteleme gibi derdi olmadan, 2016’ya veda etmek istiyorsanız, şansınızı güvenip, bir Milli Piyango bileti satın alabilirsiniz. Biletinizi aldınız ve yeni yılın ilk sabahında, elinizdeki bilete ikramiye çıkıp, çıkmadığını öğrenebilirsiniz. Bu yöntemlerden hızlıca yararlanıp, ikramiye konusunda şansınızın gücüne güvenebilirsiniz.

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

İnternetin ve teknolojinin yayılmasından önce biletleri kontrol etmek için bir sonraki günün gazetelerini bekler ve gazete eklerindeki Milli Piyango Sonuçları gazetesine teker teker bakardık. Ama şimdi bu zahmetlere girmemize gerek yok. Çekilişin hemen ardından Mili Piyango Çekiliş Sonuçları sayfasından biletinizi sorgulayabilirsiniz. Yapacağınız sorgulama önceki tarihler için de olabilir. Sadece biletinizin tarihini ve numarasını ardından “Sorgula” butonuna basın. Sonuçlar anında gelecektir.

milli piyango bileti sorgulama

Milli Piyango biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını kontrol etme yolları

Milli Piyango Android Uygulaması

Mobil uygulamanızdan bilet sorgulama ve Milli Piyango gibi konularda yardım alıp, gözden kaçan durumlara meydan okuyabilirsiniz. Milli Piyango talihlisini ararken, biletlerden gelen bu şansı iyi değerlendirmek gerek. Milli Piyango Çekiliş Sorgulama konforuna sahip kullanıcılar için sonucu öğrenmek oldukça basittir. Milli Piyango biletinizi sorgulamak için aşağıdaki uygulamayı telefonunuza yükleyebilirisiniz.  Şans size de gülsün, senelerce biriktirerek elde edeceğiniz miktar avuçlarınıza gelsin. Kim bilir? Belki de 2016 senesinde dönmeyen talihiniz 2017’de döner.

Milli Piyango Sonuçları Android Uygulaması İndir
Milli piyango sonuçlarını öğrenebileceğiniz android uygulama

Milli Piyango İdaresi Sesli ikramiye Bilgi Hattı

Telefon yoluyla biletinize ikramiye vurup, vurmadığını anında öğrenebilirsiniz. Yılbaşı çekilişine kısa süre kalmasına aldırış etmeyen piyango severler, çekiliş saatine kadar bilet satın alıp, gelen yeni yıla zengin girmenin peşindeler. Şans, talih ve bilet fiyatı yanınızda oldukça elbet bir gün, büyük ikramiye size de çıkar. Boşuna dememişler “ Çıkmaz Demeyin Şansınızı Deneyin “ diye, talih kuşu bir gün alla ki, size de uğrar.

Telefonla milli piyango bilet sorgulaması yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  • 0312 285 90 86 arayın
  • 1’i Tuşlayın
  • Çekiliş Tarihini Doldurun
  • Tarih Doğruysa 0’a basıp, yanlış ise 0’a basın
  • Bilet numaralarını girin
  • Girdiğiniz numaranın onayı için, 0’ı tuşlayın
  • Tebrik mesajı gelecek

Yeni yılda şansınızın bol olması dileklerimizle.

Milli Piyango Sonuçları Nasıl Kontrol Edilir? İçin Yorum Yap