Minecraft: Pocket Edition Android Uygulaması Tanıtımı

Dünyaca ünlü Minecraft oyununun Mojang şirketi tarafından çıkartılan mobil versiyonudur. Milyarlarca kullanıcıya sahip bu oyun basit görsel efektler ile birlikte hayal gücü bir araya geldiğinde neler çıkartılabileceğini gözler önüne sermektedir.

Tamamiyle bilgisayar sürümüyle arasında fark olmayan Pocket Edition, bilgisayarda olduğu gibi telefon sürümlerinde de kullanıcılarına multiplayer desteği sunmaktadır.

Arkadaşlarınızla dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden birlikte multiplayer bir dünya oluşturabilir ve bu dünya üzerinde geliştirmeler gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik oyundan çıkış gerçekleştirip tekrar giriş yaptığınızda kalmış olduğunuz yerden devam etme gibi şahane özellikleri bulunmaktadır.

Minecraft pocket Edition logo

Oyun içerisine giriş yaptığınız zaman Create Realms yazısına tıklayarak online multiplayer dünyanızı oluşturabilir ve bu dünyaya arkadaşlarını davet edebilirsiniz. Gelişmiş grafikleri ve oyun motoru sayesinde en düşük telefon modellerinde dahi akıcı bir oyun deneyimi sunar. Gamepad kontrolünün kolaylığı, oyun içerisinde daha rahat hareket edebilmenizi ve oyunun temel fonksiyonlarını daha kolay yerine getirmenizi hedefler. Kullanıcı odaklı arayüzü telefonunuzda oyun oynama zevkini bambaşka bir düzeye taşır.

Dilerseniz ayarlardan kendinize özel gamepad kontrolleri oluşturabilir ya da varsayılan gamepad ayarlarını değiştirebilirsiniz. Minecraft: Pocket Edition android uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıdan indirme sayfasına geçebilirsiniz.

Minecraft: Pocket Edition Ücretli Android Uygulaması
3 Boyutlu Yeni Bir Dünya İnşaa Edebilirsiniz

Minecraft: Pocket Edition Android Uygulaması Tanıtımı” İçin 2 Cevap

Minecraft: Pocket Edition Android Uygulaması Tanıtımı İçin Yorum Yap